×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x42 - Sword and Shield, Slumbering Weald!

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x42 - Sword and Shield, Slumbering Weald!

Pozor, obsahuje spoilery!!!

Titulní obrázek článku

Vyvrcholení této série je tady. Jaké postřehy nám přinese první epizoda, která spadá pod příběhový arch Sword & Shield?

Problém začíná

img

Na začátku epizody jsme svědky toho, jak se galarské částice dostanou mimo kontrolu a uniknou ze zařízení, které je má udržet. Tohle je pro Galar velký problém, protože tak může dojít k Dynamaxu/Gigantamaxu nejen v divoké oblasti či na stadionech, ale prakticky kdekoliv.

Profesorka Magnolia

img

Profesorka Magnolia je v rámci seriálu taková dost velká výjimka. Ve hře se jedná o hlavní profesorku, ovšem v seriálu tuto úlohu na sebe převzal profesor Cerise. A tak se s profesorkou setkáváme v seriálu až teď.

Zjevení Zaciana a Zamazenty

img

Díky mlze se Ash a Goh rozdělí. Při hledání jeden druhého narazí na Pokémony, které Pokédex nezná. Jsou to Zacian a Zamazenta. Zacian se zjeví Ashovi a Zamezenta zase Gohovi. Ovšem proč? Dá se říct, že oba dva Pokémoni odráží chování obou hrdinů. Ash se nebojí jít hned do útoku a tak Zacian, který reprezentuje meč, skvěle odráží i Ashovy schopnosti. Goh se zase zaměřuje spíše na obranu než útok a tak Zamazenta, který reprezentuje štít, je ideální pro jeho způsob boje.

Scéna je zároveň odkazem na příběh her Pokémon Sword & Shield, ve kterých krátce po začátku hraní vy a váš rival Hop narazíte v lese v husté mlze na Zaciana nebo Zamazentu podle verze hry.

Chování po neočekávaném Gigantamaxu

img

Když dochází k Gigantamaxu, tak jsou na něj většinou Pokémoni připravení jak fyzicky, tak psychicky. Ovšem pokud dojde k nečekané přeměně, tak Pokémon začne panikařit a bránit se tomu. Toho jsme byli svědky, když se několik Pokémonů oblasti Galar začalo nečekaně měnit do Gigantamax formy.

Dvě cesty a jeden cíl

img

Cesty Ashe a Goh se rozdělily. Ash se bude snažit zastavit běsnící Pokémony a Goh zase přijít na kloub tomu, co se tu děje. I když každý z nich má teď jiný směr, tak jejich cíl bude na stejném místě. Ale to se dozvíme až v další části archu Sword & Sheild.

To by bylo za nás dnes z postřehu všechno. Jakých postřehů jste si v této epizodě všimli vy?


Vydáno: 15.2.2023 23:19 | 
Přečteno: 511x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se 23. série:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.