×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x43 - Sword and Shield: The Darkest day!

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x43 - Sword and Shield: The Darkest day!

Pozor, obsahuje spoilery!!!

Titulní obrázek článku

Sága Sword & Shield pokračuje 43. epizodou 23. série a naše postřehy s ní.

Záhadná kresba

img

Goh a Sonia se během své cesty dostali k Turffieldskému geoglyfu. Geoglyf je záhadný obrazec na loukách či polích. Asi nejznámější geoglyf pochází z Velké Británie, který nese název Nemravný obr. Geoglyf má většinou představovat nějakou legendu či příběh daného okolí. Stejně je to tak i v této epizodě, kdy Turffieldský geoglyf vypráví o Nejtemnějším dnu.

Změna příběhu

img

Během své cesty mají Goh a Sonia rozhovor o příběhu O hrdinovi, který souvisí s příběhem o Nejtemnějším dnu. Oba dva přijdou na to, že se příběh během svého několikaletého převypravování změnil. Je to něco, co známe i my například u pohádek. Jeden příběh se vypráví tak dlouho, až ten původní zanikne a vznikne úplně nový.

Pikachu něco tuší

img

Po uklidnění situace v dolech se tam objeví ředitel Rose a velice nadšeně se začne seznamovat s Ashem. Během jednoho záběru si můžeme všimnout, že Pikachu jiskří a nevypadá z přítomnosti Rose moc spokojeně. Vycítil snad Pikachu skutečnou povahu ředitele?

Rose v podezření

img

Pikachu něco vycítil. Leon něco tuší a profesorka Magnolia má podezření. To vše ve spojitosti s ředitelem Rosem. Vypadá to, že i když jeho úmysl byl z počátku správný, tak se něco změnilo, co vyvolává znepokojení.

Odhalení

img

Během zápasu u tapisérie dojede k jejímu zničení, ale ukazuje se, že to byl podvod a ta pravá byla ukrytá pod ní. Ovšem co má vyprávět? To se dozvíme další epizodě.

Příběh nabírá na obrátkách a boj o region Galar tak pokračuje. Všimli jste si vy v dnešní epizodě něčeho?


Vydáno: 19.2.2023 22:27 | 
Přečteno: 652x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se 23. série:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.