×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x45 - Sword and Shield… The Legends Awaken!

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x45 - Sword and Shield… The Legends Awaken!

Pozor, obsahuje spoilery!!!

Titulní obrázek článku

Ash a Goh musí zastavit ředitele Rose a Eternatuse. Podaří se jim to, nebo Galar skončí v troskách?

Podvědomí běsnících Pokémonů

img

Na začátku epizody vidíme Meowtha, jak ve své gigantamaxové podobě nahání Rakeťáky. Jeho běsnění však zastaví zmínka o šéfovi. To znamená, že i když se Pokémoni nemůžou kontrolovat, tak někde v povědomí jsou to ti samí Pokémoni, kteří mají své pocity. Meowth se chce tak moc zalíbit Giovannimu, že je schopen se dostat i ze stavu běsnění.

Energii dává, ale i bere

img

Eternatus vypouští do svého okolí Galarské částice, které pomáhají Pokémonů s Dynamaxem či Gigantamaxem. Avšak Eternatus si dokáže tyto částice vzít i nazpět. Tím připraví Pokémony o možnosti využití Dynamaxu/Gigantamaxu a sám sebe tím posílí. Eternatus tak může sebrat Pokémonům, kteří se mu postaví, dost zásadní výhodu.

Důvod k vývoji

img

Raboot a Riolu se vyvinuli do svých finálních fází, Cinderace a Lucario, ve stejný moment. Ale jejich motivace k vývoji byly maličko jiné. Raboot se vyvinul, protože konečně našli s Gohem společnou řeč v tom, jak zápasit. Riolu se vyvinul, protože chtěl bojovat nejen za sebe, ale za Ashe a Pikachu, který se už do zápasu vrátit nemohl.

I když je padouch, tak mu na Pokémonech zaleží

img

Poté, co ředitel Rose prohrál souboj s Ashem, se vrhl ke svým Pokémonů a staral se o jejich stav. I když Rose není zrovna ten nejčestnější člověk na světě, tak jde vidět, že mu minimálně na jeho Pokémonech záleží.

Co by se stalo s Galarem, kdyby Ash a Goh nezasáhli?

img

Oba hrdinové sehráli důležitou roli v záchraně Galaru. Ovšem co by se stalo s regionem, kdyby Ash a Goh nebyli do Galaru vysláni na výzkum? Splnil by se pak sen ředitele Rose? Přecejen oni byli ti dva vyvolení, kteří měli za úkol společně se Zacianem a Zamazentou zastavit druhý Nejtemnější den.

Již druhý Ashův kamarád má legendárního Pokémona

img

Goh za pomoci Ashe chytil Eternatuse, a i když ho pak odevzdal, tak už mu nikdo nevezme, že právě on ho chytil a podle Pokédexu je on jeho trenérem. Ovšem není jediný z Ashových přátel, kdo má, či měl, legendárního Pokémona. Před ním tu byla ještě Bonnie, která si nosila Zygarda v klidu v kabelce a který jí slíbil, že se k ní přidá, až se z ní stane trenérka.

Tak tímto jsme ukončili příběhový arch Sword and Shield. A příště nás čeká již klasická epizoda.


Vydáno: 23.4.2023 23:45 | 
Přečteno: 625x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se 23. série:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.