×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x46 - Getting More Than You Battled For!

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x46 - Getting More Than You Battled For!

Pozor, obsahuje spoilery!!!

Titulní obrázek článku

Nejtemnější den je zastaven. Ovšem to neznamená, že aby si Ash a Goh mohli odpočinout. A my s postřehy také ne.

Nový začátek

img

Hned první vteřiny vás mohly trochu zmást, či ve vás vzbudit dojem, že místo epizody čtyřicet šest se díváte na úvodní epizodu. Ve skutečnosti jde o začátek nového archu. Ten minulý se věnoval příběhu okolo Nejtemnějšího dne (Sword & Shield). A touto epizodu začíná další část dobrodružství Ashe a Goha.

Odkaz na Spider-mana?

img

Aby se Ash a Goh dostali přes tekuté písky, dostane Goh nápad. Na pomoc si vezme Caterpie, aby jim pomocí Vláknového útoku pomohla na druhou stranu. Goh si dá Caterpie na ruku a v tu chvíli vypadá trochu jako Spider-man, když se chystá vystřelit pavučinu ze svých metačů. Dokonce i samotný útok vypadá stejně jako u Spider-mana.

Výraz v očích Ashe a Pikachu

img

Když se objeví před našimi hrdiny Mewtwo, tak v očích Goha jde vidět překvapení. Přece jen čekal někoho jiného. Ale v očích Ashe a Pikachu bylo ještě něco víc. Oba dva se s Mewtwo již několikrát potkali. A i když to byla už dlouhá doba, na setkání s takovým Pokémomen se nezapomíná. To je i důvod, proč se Ash choval k Mewtwo jako ke starému známemu.

Mewtwo při zápase

img

Během zápasu se Mewtwo ani jednou nepohnul z místa, ať už na něj zaútočili čímkoliv. Jedinou výjimkou byl jeho finální útok. Tohle dokazuje jeho opravdovou sílu, na kterou byli i Ash a Goh se svými Pokémony krátcí.

Jedná se o Mewtwo z prvního filmu?

img

Mewtwo vytvořil ostrov Cero kvůli tomu, aby ochránil Pokémony před lidmi, kteří je nechápou. Podobný krok již jednou Mewtwo udělal a to ve speciálu Pokémon: Mewtwo Returns. Ten navazuje na první Pokémon film (Pokémon: The First Movie nebo také Mewtwo Strikes Back). V tomto speciálu se Mewtwo s Pokémony ukrývá v horách oblasti Johto. Je tedy možné, že Mewtwo a ostatní někdo v horách našel a tak museli hledat nový domov. To, že se jedná o Mewtwo z prvního filmu a speciálu by naznačovalo i jeho chování, kdy lidem skoro nevěří. Navíc sám o sobě řekl, že byl vytvořen jako nejsilnější Pokémon. Přesně, jak si Giovanni přál.

Tak na konec to nebyla tak klidná epizoda, jak to vypadalo. Ale postřehy z ní byly super. Všimli jste si něčeho vy?


Vydáno: 4.6.2023 21:58 | 
Přečteno: 779x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se 23. série:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , . odpovědět
avatar
zatim zadne info ohledne dabingu 25. serie? ????
icon odpověděl(a)
Ricmont
Zatím žádné informace nemáme. Zkoušíme sledovat všechny zdroje ovšem o 25.serii v Česku nejsou žádné informace.