×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x48 - A Close Call… Practically!

[SPOILER] Postřehy k epizodě 23x48 - A Close Call… Practically!

Pozor, obsahuje spoilery!!!

Titulní obrázek článku

Jsme u poslední epizody 23. série. Jaké postřehy nás tady dnes čekají?

Předchozí epizoda

img

Začátek epizody navazuje aspoň z části na předchozí díl se soutěží jedlíků. Naši hrdinové jsou totiž v regionu Unova, aby si zde užili svojí výhru. A jelikož víme, jaký je Ash jedlík, tak snad něco ochutnají i Goh a ostatní.

Rakeťaci a jejich plán

img

Plán Rakeťáků je tentokrát důmyslný. Chtějí nahradit pravého Pikachu za téměř dokonalou robotickou kopii. Jenže ta místo pi-ka-chu říká hi-ka-chu. Já si ale myslím, že jejich nejlepší plán bylo prodávat zmrzlinu.

Povahy

img

Každý Pokémon je jiný, co se jeho povahy týče. Tato epizoda se zaměřila na rozdíl povah mezi Lucariem a Cinderacem. Oba dva rádi zápasí, ale zatímco Lucario je v bojovém módu pořád a něco jako turné po jídlech Unovy je za něj zbytečné, tak Cinderace si celou akci chce užit. To vede i k rozporu mezi nimi. To se ale změní, když vidí, že Pikachu je v nebezpečí.

Vzájemná spolupráce

img

Při pokusu dohnat Rakeťáky s Pikachu jsou Lucario a Cinderace spojení a tak se musí naučit spolupracovat. Ovšem vzhledem k jejich povahám nemusí být tato spolupráce snadná.

Turnaj v jídle

img

Zatímco Lucario, Cinderace a Pikachu bojují s Raketáky. Tak si Ash, Goh a Pikachu vychutnávají jednu dobrotu za druhou. Občas si vzpomenou, že jim někdo chybí, ale pak se vrátí k jídlu. Toto je dost netypické pro oba dva hrdiny, kteří se vydávají hledat každého většinou okamžitě. Jídlo je holt jídlo.

Toto byla opravdu výplňová epizoda

img

Jak vidíte, tato epizoda parádně plní definici výplňová. Měla zajímavý děj, ale na konci se vrací do původních kolejí. A Goh s Ashem se nikdy nedozví, co Lucario a Cindarace museli podstoupit.

Tak to byly poslední postřehy k 23. sérii a my se těšíme na příští tentokrát z 24. řady.


Vydáno: 24.8.2023 1:22 | 
Přečteno: 568x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se 23. série:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.