×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

[SPOILER] Postřehy k epizodě 24x03 - Trials Of A Budding Master!

[SPOILER] Postřehy k epizodě 24x03 - Trials Of A Budding Master!Pozor, obshahuje spoilery!!!

Titulní obrázek článku

Goh si chce chytit Geoduda a Ash trénovat s Farfetch'dem. Jaké postřehy nás při tom čekají?

Kde se nachází Kamenný tunel?

img

Kamenný tunel (Rock Tunnel), kam se naší hrdinové vydali, najdeme i ve hrách zaměřených na první generaci. Vstup do tohoto tunelu je na Route 10 a dovede vás až do Lavender Town. Ve hře se jedná o složitou lokalitu, pokud nemáte Pokémona s HM 05 neboli Flash.

Mistr pórku

img

Farfetch'd si dal za cíl stát se Mistrem pórku. Tedy někým, kdo ovládá všechny útoky pórkem. Tady je ovšem otázka, co to znamená. Pórek jako takový sice slouží k útoku a Farfetch'd přes něj dělá většinu svých útoků, ovšem žádný z nich není přímo s pórkem spojen. Pórek totiž třeba ve hrách slouží jako položka k nákupu a prodeji či zvyšuje dosah útoku. Ale nějakou extra funkci nemá. Navíc je Farfetch'd jediný Pokémon (tedy ještě se svým vývojem), který pórek používá.

Zápis Pokédexu

img

V epizodě můžeme slyšet od Pokédexu, že Gurdurr je šikovný během demolic, ale nešikovný při stavebních prací. Což je tak v trochu rozporu s tím, co jsme viděli v seriálu dříve. Gundurr a jeho vývojové fáze byli vždy prezentovaní jako užitečná síla při stavbách například mostů.

Zničení ocelového trámu pórkem

img

Farfetch'd zničil pomocí pórku svému soupeři ocelový trám. Ke zničení ocelového trámu je potřeba ohromné množství síly. Pokud bychom chtěli tuto situaci aplikovat do našeho světa, tak by samozřejmě neměl pórek šanci ani proti obyčejnému hliníku natož oceli. Ovšem ve světě Pokémonů je naprosto běžná situace, že zelenina je pevnější než kov :D

Farfetch'dův sok

img

Na konci epizody jsme dostali ještě jeden zápas, který ale skončil pomalu dříve, než začal. Trenér Rinto totiž okamžitě poznal, že Farfetch'd se spoléhá hlavně na sílu a rychlost, která je při zápase stejně důležitá, vlastně skoro úplně vynechává. Proto Gallade, který je sice slabší než Farfetch'd, zápas vyhrál, protože jeho síla a rychlost jsou vyrovnanější.


Vydáno: 16.11.2023 10:44 | 
Přečteno: 231x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se 24. série:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.