×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

[SPOILER] Ve 25. sérii se objeví dlouho vyhlížená postava!

[SPOILER] Ve 25. sérii se objeví dlouho vyhlížená postava!

Článek obsahuje spoilery k epizodě 25x15!

Titulní obrázek článku

Když začala vycházet série Pokémon Journeys s Ashem cestujícím po všech regionech, mnoho fanoušků to potěšilo, protože očekávali, že uvidí své oblíbené postavy z Ashových starších putování. To se ale nestalo a fanoušci dali svou nespokojenost důrazně najevo. Od 24. série s názvem Pokémon Master Journeys se to tvůrci rozhodli napravit a my tak máme možnost znovu vidět mnoho postav z dřívějších sérií. Jedna ovšem stále chyběla, ale to se změnilo ve 105. epizodě (25x15), která byla 8. dubna 2022 odvysílána v Japonsku!

Po více než 5 letech a 251 epizodách se v seriálu objevila Serena!

Pokud si nechcete vyspoilerovat většinu děje této epizody, doporučujeme teď přestat číst!

Jak se to stalo?

Chloe už viděla všechny vývoje Eevee kromě jednoho, Sylveona. A zrovna v Lilycove City, kam se Ash s Goh vydali, se nachází někdo, kdo Sylveona má.

img

Vydává se tedy také do regionu Hoenn a vlivem náhody ji Lisia, slavná koordinátorka, přizve k dnešní soutěži a natočí s ní video do televize.

img

Chloe je zoufalá, protože se na výstup příliš necítí, ale všimne si ji někdo, kdo by ji mohl pomoct. Ano, je to Serena se Sylveonem. Následuje dlouhý rozhovor, po kterém se Chloe rozhodně zúčastnit a Serena ji pomůže s přípravou.

img

Chloe sice nevyhraje, ale za to Serena se vyznamená a skončí na děleném první místě.

img

Tak teď už zbývá jen to, aby se Serena s Chloe rozloučily u lodě, která Chloe vezme domů, a epizoda může skončit.

A co setkání s Ashem?

Nezapomněli jsme na něco? A ano, setkání Sereny a Ashe. Na to asi všichni celou dobu čekají, že? Zatímco Chloe trénuje a účastní se soutěže, Ash opět bojuje v světovém šampionátu. Jeden už by si myslel, že se Ash a Serena vážně nesetkají, ale Ash má v plánu vrátit se do Kanta stejnou lodí jako Chloe, jen kdyby přišel včas.

img

Ash nakonec loď stihne, ale musí běžet a Sereny si ani nevšimne. Ta si ale všimne jeho a následuje přibližně 50 sekundový rozhovor, během kterého už ovšem loď odplouvá a tak se mluví výrazně kratší dobu.

img

Tohle asi není to, co si fanoušci Sereny představovali, a teď si zřejmě budou muset na další setkání zase nějakou dobu počkat. Na druhou stranu, spoustu lidí si myslelo, že už Serenu neuvidíme nikdy a je navíc možné, že díky Chloe a její možné kariéře koordinátorky nebude nutné čekat dalších 5 let. Jedno je ale jisté, tvůrci se v událostech z posledního dílu XYZ nechtějí vrtat.

Doufali jste v návrat Sereny a co na něj říkáte?


Vydáno: 9.4.2022 11:52 | 
Přečteno: 1721x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se 25. série:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
AshKetchum
Teší ma keď sa vráti každá postava ku Ashovi
icon , - odpovědět
avatar
Za mě suprové a těším se jak se vrátí greninja :D