×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Filmy

Teaser k Pokémon the movie: Coco

Teaser k Pokémon the movie: Coco

Venku je teaser k 23. filmu! Co o něm víme?

Během noci ze čtvrtka na pátek byl zveřejnění teaser trailer k 23. Pokémon filmu. Pojďme se podívat na pár střípků, které nám tato ukázka nabídla.

Název 23. filmu

img

Film ponese název Pokémon the Movie: Coco. Co samotné Coco znamená, můžeme jen spekulovat. Může se jednat o jméno jedné z postav nebo o odkaz na nějakého Pokémona. Premiéra v Japonsku proběhne 10. 7. 2020.

Zpátky do 2D

img

Dvacátý druhý film byl natočen pomocí 3D animace, která vypadala skvěle u Pokémonů a prostředí, ale u postav to už bylo kvůli snaze zachovat anime vzhled i v 3D animaci slabší. Nový film se vrací ke staré kreslené 2D animaci s prvky 3D. Podle stylu kresby to vypadá, že na filmu pracuje stejný tým animátorů jako u Pokémon: Power of Us.

Kam bude příběh filmu zapadat?

img

Jelikož ze známých postav vidíme v ukázce jen Ashe, tak se dá přepokládat, že film nebude navazovat na 23. sérii, ale na 21. film Power of Us. Což by mohlo znamenat, že filmy I Choose you, Power of Us a tento film tvoří dějovou linku, kde Ash cestuje bez přátel. Potvrzuje to také Ashova kšiltovka, která je stejná, jako byla v Power of Us.

Kde se děj odehrává?

Děj se bude odehrávat v lese. Teaser toho neprozradil mnoho, ale je téměř jisté, že tento les bude v regionu Johto. Co nás k tomu vede? Podívejte se na tyto dva obrázky:

img
img

První obrázek pochází z teaseru, ten druhý je z filmu Pokémon 4Ever, ve kterém se objevil Celebi. Už před časem ale bylo oznámeno, že se má jednat o zcela nový příběh a ne o remake.

Záhadná nová postava

img

Kromě Ashe a Pikachu nám nabídl teaser i dvě nové postavy a to záhadného chlapce z lesa a malé dítě, které se na něco nebo někoho směje. Sice se jedná jen o mojí teorii, ale podle mě se jedná o jednu a tu samou postavu. Tento chlapec se jako batole ztratil rodičům v lese, možná byl unesen divokým Pokémonem. Postupem času se z něj, stal chlapec, kterého viděl Ash.

img

Jaký Pokémon bude motivem filmu

img

Ukázka zde může být dost zavádějící. Lesní oblast, chrám, něco co prolétlo rychle v záběru a nechalo za sebou třpyt. To vše by mohlo naznačovat Celebi. Ovšem podnázev filmu je Coco. Tedy se může jednat o pokémona Tapu Koko. Les, chrám i rychlost by se dala přiřadit právě i k němu.

Ash a nové oblečení

img

Ash v novém příběhu dostane i nové oblečení, které bude aspoň částečně inspirováno tím, co Ash nosí v seriálu, i když si nechá několik prvků z filmu Power of Us.

Jste rádi že dějová linie z Power of Us bude pokračovat ve filmu Coco, nebo byste byli raději, kdyby filmu navazoval na seriál?


Vydáno: 10.1.2020 21:58 | 
Přečteno: 1759x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon the Movie: Coco:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.