×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

Teorie, které nedávají smysl

Teorie, které nedávají smyslUž jsme tu měli hromadu zajímavých teorií, nyní se podíváme na ty, které nedávají smysl.

Fanoušci seriálu si rádi vymýšlejí teorie. Některé z nich jsou smysluplné a dají se bez problému začlenit do seriálu. Ovšem někdy se objeví teorie, která nedává vůbec smysl, a na pár takových se podíváme.

Pikachu a snižování úrovně


Důvod teorie: Pikachu se vždy na začátku generace dostane do boje. V tomto boji si vždy nevede dvakrát nejlépe a většinou musí z boje odstoupit a v některých případech i prohraje. Fanoušci této teorie si to vysvětlují tak, že tvůrci seriálu uměle sníží Pikachu úroveň aby mu mohla během nové série opět vystoupat na vyšší úroveň.

Vyvrácení teorie: Ano, Pikachu je docela často v úvodních epizodách nové generace oslabený, ale není to tak, že by mu tvůrci ubírali úroveň. Když vezmete úvahu, v jaké situaci se Pikachu v dané chvíli nachází, je to pochopitelné. Vzpomeňte si třeba na první epizodu z Hoenn. Tam byl Pikachu v plné síle. Oslaben byl, až když na něj Rakeťáci použili magnet. V první epizodě z Unovy byl zase Pikachu v nevýhodě, protože na něj měl vliv zásah Pokémona Zekroma. Pikachu byl tedy oslaben jen dočasně.

Giovanní poslal rakeťáky, aby chránili Ashe


Důvod teorie: Giovanni je Ashův otec, ale slíbil jeho matce, že se bude držet dál, aby na Ashe neměla jeho kriminální osobnost vliv.

Vyvrácení teorie: Giovanni až do série Black and White o Ashovi nevěděl. Prakticky i Jessie a James narazili na Ashe náhodou, když chtěli vykrást Pokémonní středisko. Pokud by byl Giovanni skutečně Ashův otec, nepokoušel by se ho vlastnoručně „zabít“. Dobře trochu silné slovo, ale víte jak to myslím.

Greninja se vrátí do seriálu


Důvod teorie: Ash a Greninja mají pevné pouto a toto pouto dokáže Greninju dostat zpět k Ashovi. Charizard se přece taky několikrát vrátil a to neměli s Ashem fenomén Pouta.

Vyvrácení teorie: Ano, Charizard se vrátil, ale taky to měl snazší než Greninja, protože umí lítat. Greninja je maximálně dobrý skokan, ale až do Aloly z Kalosu nedoskočí. Dále je tu fakt, že nevíme, kde se momentálně Greninja na území Kalosu nachází. Proto ho Ash nemůže kontaktovat jako Charizarda, který je ve výcvikovém táboře. Pokud by tedy Ash chtěl Greninju vidět, musel by se vrátit do regionu Kalos.

Vydáno: 20.4.2019 11:37 | 
Přečteno: 1748x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
avatar
Dobrá teorie, ale greninju mu tam může poslat profesor Sikamor a nebo třeba Clement... Přece je Greninja zná a pokebal nebyl zničen ani zahozen.
icon odpověděl(a)
Ricmont
Ona je oblast Kalos docela velká a trvalo by možná týdny než by Greninju našli. Na víc nic nenasvědčuje tomu že by měl Profesora nebo Clement Greninjuv pokeball.
icon odpověděl(a)
avatar
Jenže, není ani jisté že ho nemají, prakticky tady teď mluvíme o něčem co se stát může ale taky nemusí... Nikdo neví co bude s Greninjou, přece nemůžou jen tak vymazat to pouto mezi Ashem a Greninjou. Navíc pokud si pamatuji, tak Ash řekl Greninjovi, nikdy nebudeme daleko od sebe, pořád Budem spolu... Což znamená, tedy aspoň podle mě, že bude nějaká zmínka o Greninjovi, minimálně co se pouta týče, přece jen bude Greninja v ohrožení, je přeci jiný než ostatní, a k tomu by byla hloupost ho aspoň nezmínit, přece jen si v sérii XY získal srdce diváků stejně tak i Sirina. Takže mužem zatím doufat, nic oficiálně nevyšlo, že by se Greninja nemohl objevit či se o něm zmínit... A k tomu, pokud si ho bude někdo chtít chytit, tak vlastně nemůže, jelikož pořád patří Ashovi, což mě vede zase zpátky, že se přece jen bude muset objevit... A třeba se ukáže společně se Sirinou, tu chtějí taky vrátit zpátky do série sice ještě nevíme do jaké ale vrátí, tak třeba se v tu dobu vrátí i Greninja. Podle mě by to bylo dost zajímavé kdyby se vrátili oba najednou, Sirina i Greninja, minimálně v to můžu zatím doufat, a přát si aby vyšla co nejdříve nějaká oficiální zmínka o Greninjovi, a nebo nějaká zpráva o tom co s ním bude. Přeci jen je to jeden z mých nejvíc oblíbených pokémonů v sérii.
icon odpověděl(a)
Ricmont
Ash odevzdává svoje Pokebally profesorovy ve svém domovském regionu tedy Greninjuv Pokeball je u Oaka. Na víc pokud sis všimla tak v každé generací je Pokémon který je pro Ashe výjimeční. V sérii DP to byl Inferape v prvních zase Charizard. Prostě ano Greninja byl výjimečný pro Ashe ale jen v sérii XY. Navíc SaM tvůrci berou spíše jako restart proto je malá šance že by tam vrátili Greninju