×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

Trailer k 23. sérii s českými titulky

Trailer k 23. sérii s českými titulky

Byl zveřejněn první trailer k 23. sérii!

Už 17. listopadu má v Tokyo TV začít vysílání 23. série Pokémonů. Nyní je tady první trailer a známe také název prvního dílu této série, který bude dlouhý jednu hodinu. Připravili jsme pro vás k tomuto japonskému traileru české titulky, tak se na něj pojďme podívat!

Trailer

Co jsme se dozvěděli?

Mnoho z vás po shlédnutí tohoto traileru asi napadlo, že to nakonec opravdu bude restart seriálu. Jsme si ale jistí, že to tak nebude a hned vám řekneme proč.

Název prvního dílu série

První díl, který bude mít délku tří standartních dílů, se jmenuje Pikachu is Born, tedy Narození Pikachu. Půjde o flashback z doby, kdy byl Pikachu ještě malým Pichu v regionu Kanto. Projdeme si tedy cestu Pikachu k Ashovi. Předpokládáme, že na konci dílu budeme v součastnosti. To je ta scéna s Ashem a Pikachu v posteli.

Oficiální synopse:

V lese někde v Kantu, byl jednou jeden osamělý Pichu. Tento Pichu, který byl stále dost mladý, měl za sebou několik setkání a loučení. Děj se odehrává krátce předtím, než se spolu Ash a jeho partner Pikachu vydali na cestu. Toto je začátek anime 'Pocket Monster'.

Profesor Oak pokračuje

Trailer potvrzuje, že profesor Oak bude nadále pracovat v Oblázkovém městě, zatímco profesor Sakuragi pracuje v Rumělkovém městě. Z traileru to sice není úplně zřejmé, ale myslím si, že scéna se startovními Pokémony z Kanta není z laboratoře profesora Sakuragiho. Kdyby totiž byla, nedávalo by smysl, kde by Go pocházející z Rumělkového města vzal jako svého prvního Pokémona Scorbunnyho.

Uvidíme mnoho legendárních a mýtických Pokémonů

Už z původního plakátu bylo jasné, že legendárních Pokémonů bude v této sérii hodně. Nyní je jisté, že mezi prvními bude Mew a Lugia.

Rakeťáci nás nepřestanou pronásledovat

Jsou neúnavní a budou se snažit krást Pokémony i nadále. Ano, Rakeťáci budou pronásledovat Ashe i v této sérii.


Vydáno: 1.11.2019 19:44 | 
Přečteno: 1211x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se 23. série:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
avatar
Ja chci zpět postavu sereny která byla v serii XY
icon , - odpovědět
Ricmont
Vypadá to zajímavě. I když podle traileru bych řekl že hrdinou zde bude Go a Ash tu bude zastupovat roli rádce. Podle také bych se nedivil kdyby celý první arch nebo aspoň jeho polovina se bude odehrávat kolem Kanta a objevení Lugii v Rumelkovem městě.
icon odpověděl(a)
patrik1177
No ale animace pořád vypadá v podstatě stejně jako v S&M... mohli ji s novým příběhovým archem nějak víc vylepšit.
icon odpověděl(a)
Ricmont
Tak já jsem se už nějak smířil s tím že animaci z XY už nedostaneme. Ono to vypadá že tato animace je o dost levnější a tak se Pokémon Company vyplatí.