×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

Trailer k prvním 12 dílům 24. série Pokémon Master Journeys

Trailer k prvním 12 dílům 24. série Pokémon Master JourneysV USA se blíží vydání první části 24. série a tak je tu k ní i trailer!

Titulní obrázek článku

Na českém a slovenském Netflixu je od 1. července 2021 23. série seriálu pod názvem Pokémon: Cesty (anglicky Pokémon Journeys). V USA jsou ale napřed a tak se už chystají na vydání prvních 12 epizod 24. série, která dostala název Pokémon Master Journeys (v češtině to bude nejspíš něco jako Pokémon: Mistrovské cesty). Místo celé série najednou dostávají totiž každé tři měsíce balíček 12 epizod.

První z balíčků z Pokémon Master Journes je naplánovaný na 10. září 2021 a bude dostupný pouze na americkém Netflixu. Každopádně pokud jste už viděli všech 48 dílů Pokémon Journeys, není jediný důvod, proč se také nepodívat na trailer!


Vydáno: 9.7.2021 23:23 | 
Přečteno: 4554x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se 24. série:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
avatar
Chci se zeptat jak to je s vydáním Masters, jelikož je červenec a já stále nemám možnost Masters zhlédnout, nejedná se pouze o nějakou chybu na mé straně?
icon odpověděl(a)
koca2000
Bohužel se o chybu nejedná. Netflix stále Pokémon Masters nezveřejnil a ani neoznámil, kdy by k tomu mohlo dojít.
icon , - odpovědět
avatar
Chci zhlednout master journeys, ale nikde to neni alespon s tema ang. titulkama a nemuzu najit zemi kde je to na netflixu a to mam premium vpn a proste to nikde nevidim, kdyby nekdo vedel byl bych rad za radu!
icon odpověděl(a)
koca2000
V USA jsou k dispozici všechny epizody z Pokémon Master Journeys.
icon , Potřebuji poradit odpovědět
avatar
Ahoj, můžu se zeptat jestli nevíte kdy bude Pokémon Masters joureny na netflixu i u nás v cesku? Nebo teda jestli tam je, píšete tu že měl být 10.1, ale už je to nějaká doba a pořád nic.. prosím odepíše někdo?
icon odpověděl(a)
koca2000
Ahoj, Pokémon Masters Journeys zatím vycházejí pouze v USA. Už máme informaci o tom, že český dabing vzniká, ale předpokládáme, že na Netflixu ho uvidíme nejdříve v dubnu, ale spíše až v červenci 2022.
icon , Předpoklad odpovědět
LilYanky
Takže to známená že v česku master journeys bude zas 1.7.2022?
nebo se pletu a bude to dřív?
icon odpověděl(a)
koca2000
Zatím nemáme žádné informace ani o tom, jestli se na dabingu pracuje, ale dá se předpokládat, že to bude nejdříve 1. 7. 2022. Jediná možnost, jak by to mohlo být dříve je, že by vydali např. jen první půlku v dubnu 2022. Osobně bych ale počítal spíš s tím červencem.
icon , Vydani dalsich dilu odpovědět
avatar
To znamena ze v cesku bude pokemon master journeys.v.ceskem dabingu 10. Zari? Koukam se na to 2dny a uz jsem to dokoukal, a na sun and moon jsem se kouknul asi 11x nevim co bych mel skouknout s ceskym dabingem co se tyce pokemonu .neporadil by nekdo ?
icon odpověděl(a)
koca2000
Ne, 10. září bude série dostupná pouze na americkém Netflixu. U nás přijde až později.