×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Filmy

Tři fanouškové projekty, které pojaly Pokémon... No trochu jinak

Tři fanouškové projekty, které pojaly Pokémon... No trochu jinak

Tři trailery, které ukazují nám známý svět v jiném světle.

Fenomén Pokémon je s námi již dvě desítky let. Za tu dobu jsme měli možnost vidět tyto kapesní příšerky v mnoha podobách. Ať už jde o seriál, hry nebo mangu. Někteří fanoušci si však látku vysvětlili po svém. Během let vzniklo několik fanouškovských trailerů a na tři z nich se podíváme.

Ani jeden z těchto trailerů není vhodný pro menší děti.

Pokémon: Apokélypse (2010)

img

Ve světě Pokémonů byly zakázané všechny Pokémoní zápasy. Jediná možnost jsou nelegální zápasy pořádané Giovannim. Ash, který se nedokáže zápasení vzdát uzavře, i přes Brockovo varování, s Giovannim dohodu. Ale tohle nejsou obyčejné zápasy. Tady se bojuje až do konce. Ash brzy svého rozhodnutí lituje a chystá se dohodu ukončit. Ovšem Giovanni ho nenechá odejít ze svých spárů jen tak. Ash a jeho přátelé tak musí bojovat o život. Ash svedl za svůj život tisíce zápasů, ale teď za něj nebudou bojovat Pokémoni. Teď se do zápasiště musí postavit on sám, aby je „Chytil všechny”, co mu jdou po krku.

Trailer nám, i přes svojí nízkou trikovou kvalitu, ukazuje plno skvělých záběrů. Rakeťačka, co pod vlivem Mewtwo chystá spáchat sebevraždu, Voltrob, jako bomba v autě. Za mě pak v traileru vede zlomený Ash. Samotní Pokémoni působí na dnešní dobu trochu úsměvně. Teda až na Pikachu, ten od své nám známe verze má skutečně daleko.

The End to Pokémon (2019)

img

Zápasy Pokémonů nejsou veselá podívaná. Bojuje se tam až do poslední kapky krve. A to se stalo osudné Ashově Pikachu. Po smrti svého parťáka si Ash uvědomí, že tohle musí skončit. A jak ukončit tuhle krvavou podívanou? Přece zabít ty, co jí pořádají. A i když Ashovy úmysly jsou možná čisté, brzy se objeví skupina fanatiků, která má v plánu zabít každého, kdo podle nich týrá Pokémony.

Trailer na animovaný film proběhl internetem minulý rok. A mnoho lidí s ním bylo překvapivě spokojeno a žádalo, aby tento film nakonec vznikl. Animace k tématu sedí a Pokémoni jsou nakreslení skutečně originálním způsobem. Trailer se opravdu nedrží stranou. A tak máme možnost vidět, co se stane s člověkem, když se chytí do Pokéballu a nebo že Geodude bez problému rozdrtí lebku, jako by to byl oříšek.

Pokémon: Dark edition (2020)

img

Ricky je svobodný otec a policista, který vyšetřuje organizaci Rakeťků kvůli tomu, že nelegálně pašují Pokémony z různých regionů. Ovšem Giovanni nenechá nic jen tak, a aby mu dal Ricky pokoj, unese mu dceru. Ale tohle byla poslední chyba, které se boss Rakeťků dopustil. Ricky a jeho Quilava se totiž nenechají zastrašit.

Nejnovější trailer dorazil před pár dny a hned vyvolal reakce. Za tím, co předchozí dva snímky se snažily Pokémony na animovat, tak aby byli co nejblíže k tomu, co známe z anime či z her, tak zde šli tvůrci na to jinak. Pokémony spojili se skutečnými zvířaty. Zapříklad Quilava je tak spojen s vydrou a Meowth zase s perskou kočkou. Samotní tvůrci řekli, že kdyby se jim ozval Netflix a Nintendo, tak by klidně vytvořili kompletní film.

To jsou tři projekty od fanoušků, kteří svět Pokémonů pojaly po svém. A i když to vždy zůstalo nakonec jen u traileru, tak každý z nich zanechal dojem.

Který z těchto trailerů byste chtěli vidět jako plnohodnotný film?


Vydáno: 23.5.2020 18:39 | 
Přečteno: 1445x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.