×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

Unikl plakát k 23. sérii!

Unikl plakát k 23. sérii!

Není to sice zatím oficiálně ohlášeno, ale i tak to může být pravda.

Na Japonských sitích se objevil plakát k 23. sérii a obrázek dvou hlavních postav. Berte na vědomí, že pravost nebyla nijak potvrzena, ale k podobnému úniku došlo i v případě prvního teaseru, a proto věříme, že by mohl být pravý. Oficiálně budou podrobnosti k 23. sérii oznámeny v neděli 29. září! Ve zbytku článku budeme předpokládat, že se jedná o pravé obrázky.

img img
Klikni na obrázek pro zvětšení.

Na plakátu opravdu vidíme všechny regiony. Navíc jsou u nich i jejich legendární Pokémoni. Co je hlavní ve středu je Ash se svým Pikachu, znamenalo by to tedy pokračování Ashova příběhu. Kdo je druhou hlavní postavou nemáme tušení, ale i když se na první pohled může zdát, že je to kluk, po důkladném zkoumání jsme přesvědčení, že se jedná o dívku. Je hned několik věcí, které nás vedou k tomuto názoru. Zaprvé jsou to oči a obočí, dále sponky ve vlasech a nakonec konstituce těla, hlavně nohou.

Začátek příběhu bude zjevně v regionu Galar a odsud bude také pocházet hlavní hrdinka. Vedou nás k tomu především Rotom, který jsme viděli ve ukázkách ze hry Sword a Shield, a Scorbunny.

Mnoho lidí určitě uvítá změnu animace, která udělala půlkroku zpět směrem k sériím XY.

img
Klikni na obrázek pro zvětšení.

Pokusili jsme se o překlad textů na plakátu. Modrý nadpis znamená v překladu Pocket Monsters. Černý text v levo nahoře se nám podařilo přeložit jako Pojďme! Do světa Pokémona! Sny a dobrodružství! Text v dolní části informuje o vysílání v Tokio TV, které by mělo začít 17. listopadu, tedy dva dny po vydání her Sword a Shield.


Zdrojem těchto obrázků je pro nás subreddit r/Pokemon


Vydáno: 27.9.2019 21:25 | 
Přečteno: 1580x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se 23. série:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , Recyklace ? odpovědět
Ricmont
Zkuste si tu dívku na plakátu přestavit s blond vlasy a s brýlemi. Kdo vám z toho vyjde?
icon odpověděl(a)
Gembler
Tak mne sa to nepodobá, až google mi povedal koho si myslel.
icon , Ash na plastice odpovědět
Ricmont
Mě zaujala opět změna vizáže Ashe. Za mě nepatrné zlepšení od Sun and Moon. I tak to má pořád daleko od Ashe z XY. Každopádně je fajn že se bude nejspíše pokračovat s Ashem.
Každopádně počítám že hodně lidí bude doufat v návrat Charizarda a AshGreninji