×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

Uvidíme ve 22. sérii Alolskou ligu?

Uvidíme ve 22. sérii Alolskou ligu?Co nás ve 22. sérii čeká? Bude to Alolská liga?

Už od první epizody první řady jsme sledovali Ashův cíl, stát se mistrem Pokémonů. Prošli jsme s ním několik regionů a viděli ho bojovat v oblastních ligách. Po 19 řad jsme tu měli tuhle šablonu. Pak přišla 20. série a s ní změna. Žádné stadiony a hlavně žádná liga. Ale je tomu skutečně tak?

NÁZNAK JIŽ VE 20. SÉRII

Že by tato generace seriálu nemusela být bez ligy jste si mohli všimnout již v poslední epizodě 20. série, kdy jsme z úst profesora Kukui slyšeli, že by rád přivedl Pokémonovou ligu do regionu Alola. Možná stejně jako pro mě i pro vás svitla naděje, že nebudeme dále tvrdnout v Pokémonové škole a že Ash se na tu cestu po Alole vydá. Jenže pak bylo ticho po pěšině. Až do teď!

NÁZNAK V TRAILERU

Pokud jste shlédli trailer na 22. sérii, tak jste viděli sérii "epických" nápisů mezi scénami ze seriálu. Pokud jste jim věnovali pozornost, tak víte, že tam byl i nápis "AN ALOLA LEAGUE OF ADVENTURE", což můžeme přeložit jako "DOBRODRUŽSTVÍ V ALOLSKÉ LIZE".

Pokud vám tohle jako důkaz nestačí máme tu z traileru ještě jednu scénu. V té vidíme profesora Kukui, jak se chystá s nadšením rozsvítit reflektor. Možná na návrh stadionu pro ligu.

DŮKAZ V JAPONSKÉM INTRU

Zatímco my si na 22. sérii ještě počkáme, tak Japonsku má premiéru již 3. března. A proto jsme měli možnost vidět i Japonskou upoutávku k seriálu, a pokud měl někdo pochyby, že by Alola mohla mít vlastní ligu, tak tohle intro všechny pochybnosti vyvrátilo. Vidíme totiž profesora Kukui, jak sleduje stavbu stadionu pro ligu.

LIGA BUDE, ALE BUDE V NÍ ASH?

Víme, že liga tedy bude, ale bude se jí účastnit i Ash? Jelikož nám byla oznámená 8. generace Pokémonů, je jasné, že 22. série bude poslední v tomto regionu. A to, jak známe Ashe, k získání 8 oznaků nestačí (hlavně kvůli tomu, že se plete do cizích problémů). Dále tu nemáme stadiony, takže se boj o odznaky nemůže konat. Taky tu máme ten fakt, že ligový stadion ještě ani nestojí. Takže Liga bude, ale Ash má nejspíš smůlu.

MÍSTO OZNAKŮ Z-KRYSTALY

Moment, máme tu ligu, ale bez Ashe? To nejde. To skutečně nejde. Proto je jasné, že profesor Kukui to vymyslí. Sice nejsou v Alole stadiony, ale mají Šamany a Z-krystaly. Vypadá to, že Alola aspoň první ročník bude brát jako vstupenku do ligy právě tyto krystaly místo oznaků, což umožní Ashovi se ligy zúčastnit.

To, že bude Pokémonová liga v Alole, je pro fanoušky zajisté dobrá zpráva, ale uvidíme jí ve 22. sérii? Nebo se snad vrátíme do Aloly později a uvidíme Ashovo cestu po lize až někdy v budoucnu?

Vydáno: 2.3.2019 20:33 | 
Přečteno: 721x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.