×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Hry

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

Už víme, jak se bude jmenovat 24. série seriálu!

Už víme, jak se bude jmenovat 24. série seriálu!V Česku sice ještě nemáme ani dabing 23. série, ale už známe anglický název 24. série!

Titulní obrázek článku

V USA už byla na Netflixu zveřejněná celá 23. série jménem Pokémon Journeys, ale tím samozřejmě dobrodružství Ashe a Go nekončí. Zatímco v Japonsku už mají z tohoto příběhového archu odvysílaných 65 dílů, v USA Netflix vydává jednou za 3 měsíce balíček 12 nových dílů a při vydání toho, který zvýšil počet epizod na 48, bylo oznámeno, že tímto je ukončena 23. série. Od té doby se čeká na oficiální oznámení další série a to je nyní tady!

Už začátkem léta vyjde v některých státech 24. série s názvem Pokémon Master Journeys, ve které budeme dál sledovat Ashovy souboje i snahu Go chytit všechny Pokémony včetně Mew. Podle všeho se navíc bude častěji zapojovat i Chloe. No a i nadále se bude cestovat po všech 8 regionech světa Pokémonů.

Spolu s oznámením jména série bylo zveřejněno také logo a grafika. Nebylo ale řečeno, ve kterých státech a na kterých platformách bude série dostupná. Ovšem nás v Česku a na Slovensku zajímá spíš příchod dabingu 23. série, o kterém se stále mlčí.

img

Pokud vás zajímá seznam epizod, můžete se už teď podívat na naši stránku zaměřenou na Pokémon Master Journeys, kterou najdete zde nebo v bočním panelu.


Vydáno: 12.5.2021 23:26 | 
Přečteno: 506x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na Facebooku!

/Pokemaniak.cz

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
sandydee
S přítelem jsme odkoukali zatím všech 65 dílů v japonštine, a vubec jsem si nevsimla, ze by mezitim zacala dalsi serie 3 3 3 Jen ta Chloe je tam vice, to je pravda 3
icon odpověděl(a)
koca2000
V Japonsku si totiž se sériemi příliš nelámou hlavu a mají obvykle celý příběhový arch jako jednu sérii.
icon , Inspirace odpovědět
Ricmont
První série odkazovala na Pokémon GO. Takže tato by se mohla zaměřit na motivy z hry Pokémon Masters 3
icon odpověděl(a)
koca2000
Vida, to mě nenapadlo. Zajímavý postřeh 3