×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Karty

V dubnu 2022 proběhne další burza Pokémoních karet i s turnajem!

V dubnu 2022 proběhne další burza Pokémoních karet i s turnajem!

Chcete kupovat, prodávat, vyměňovat karty nebo si s nimi zahrát? Pak je tato akce právě pro vás!

Titulní obrázek článku

Blíží se další Pokémoní burza, která tentokrát proběhne v sobotu 9. dubna 2022 od 12:00 do 18:00 v konferenčním centru City v Praze na Pankráci. Pokud jste se už účastnili nedávné akce v OC Butovice, víte, co vás čeká. Opět bude možné nakupovat, vyměňovat i prodávat karty. Nakupovat budete moct také originální nové zboží od několika prodejců. Kromě toho je přichystaná také tombola a nebudou chybět stoly, kde si budete moct s kartami zahrát. Vstup na akci je zdarma. Případné další informace můžete najít na Facebookové stránce události zde.

Na rozdíl od předchozí akce se tentokrát můžete také přihlásit do oficiálního turnaje. K účasti je zapotřebí registrace a zaplacení vstupního poplatku (zde). V turnaji budou povoleny pouze expanze od Sword & Shield do Brilliant Stars.

Pokud chcete znát cenu svých karet nebo zkrátka nechcete uzavřít nevýhodný obchod, můžete využít naší sekce karet, kde si můžete zkontrolovat cenu vaší karty u dvou největších zahraničních obchodů s kartami. Vyhledávat se dá snadno podle jména karty nebo jejího čísla.


Vydáno: 15.3.2022 23:28 | 
Přečteno: 2537x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se TCG:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.