×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Karty

V OC Galerie Butovice proběhne burza Pokémoních karet a nejen to!

V OC Galerie Butovice proběhne burza Pokémoních karet a nejen to!Máte rádi Pokémoní karty? Chcete měnit, zápasit nebo nakupovat? Pak je tato akce přesně pro vás!

Titulní obrázek článku

V sobotu 19. února 2022 od 14:00 do 18:00 proběhne v přízemí OC Galerie Butovice v Praze mezi obchody Tchibo a New Yorker jedinečná akce. Všechny fanoušky Pokémonů, kteří dorazí, totiž čeká Pokémoní burza, na které budou moct nakupovat, vyměňovat a prodávat Pokémoní karty. Tím to ale nekončí, protože kde jsou karty jsou i zápasy. No a nakonec si podle organizátorů budete moct koupit zboží, které v České republice běžně nekoupíte, a zúčastnit se tomboly, ve které můžete získat nějaké karty nebo balíčky karet. Vstup na akci je zdarma. Případné další informace můžete najít na Facebookové stránce události zde.

Pokud chcete znát cenu svých karet nebo zkrátka nechcete uzavřít nevýhodný obchod, můžete využít naší sekce karet, kde si můžete zkontrolovat cenu vaší karty u dvou největších zahraničních obchodů s kartami. Vyhledávat se dá snadno podle jména karty nebo jejího čísla.


Vydáno: 16.2.2022 11:42 | 
Přečteno: 2274x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se TCG:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.