×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky

Velké změny!

Velké změny!Poslední hodiny předznamenaly pár zajímavých změn, týkajících se hlavně toho, jak se bude nadále tento web a jeho obsah vyvíjet. Více v novince.

Minulé dny jsem věnoval hlavně úpravě veškerých seriálových sérií. Ty jsou nyní nejen správně rozdělené a očíslované, ale změna se týká i jejich obsahu a přehlednějšího, tabulkového přepracování všech odkazů ke stažení (popř. i zhlédnutní online). Doufám, že po této změně nebude docházet k dalším matoucím záměnám dílů za díly. A pokud ano, není problém na to upozornit.

Kromě toho byla zřízena i sekce pro speciály, které nyní nejsou součástí seriálových sérií.

Taktéž bych chtěl s radostí oznámit, že jsme se dohodli s rrtv a zřídili nové webové fórum, které by se mělo během nejbližší doby naplno rozjet. Diskuzi nenahradí, ovšem bude fungovat hlavně jako zdroj informací o nově vycházejících překladech, či vůbec videích. Zmíněný člověk navíc chystá jistou kampaň, takže se je rozhodně na co těšit.

S tím souvisí i fakt, že jsme spolu s patrikem1177 došli k závěru, že bude nejlepší spojit síly a tudíž veškeré nové překlady budou vycházet pod záštitou tohoto webu. AGoA tím pádem zaniká i jakožto zdroj, což ovšem vzhledem k tomu, že jsme doteď spolupracovali alespoň na sdílení, prakticky vůbec nic neznamená. Leda to, že všechny překlady budete mít naservírované s větším předstihem.

Za menší změny se dá považovat rozšíření uživatelských profilů o další možnosti (nedivte se, pokud vám to případně samo přidělilo pohlaví :o)), nebo vznik nové hodnosti - správce fóra.

Toť vše k větším změnám. Samozřejmě se budu snažit nalézt další místa, která zde zlepšit (a že jich není málo), abyste byli s webem co nejvíce spokojeni.


Vydáno: 16.4.2017 10:27 | 
Přečteno: 2646x | 
Autor: Ryuuhei

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

, 000 odpovědět
avatar
Jen pište, všichni kdo hrají pokemon go jsem přijdou :).
odpověděl(a)
avatar
Jo já hraju :D
icon odpověděl(a)
avatar
Ja :D ... Dnešné ulovky 5 Kabutov doduo Diglett 4x Magikarp a vyliahol sa mi Stentler 1 ... A do Gyarados mi chýba 10 candy 5
icon odpověděl(a)
Electricman37
Taky jsem to hrál, ale nejlepší jsou klasické pokémoní hry, já mám rád soul silver a omega ruby.
icon odpověděl(a)
AshKetchum
ja hrávam Pokémon duel na androide 1
odpověděl(a)
avatar
Já hrál kdysi dávno Yellow a Gold verzi a to byly ty staré gameboy hry od Nintenda :D 2D grafika, postavička typu super mario a muselo se chodit po trávníku pokémony hledat a zápasit s nimi, když jsem chtěl svého naexpit :D Si pamatuju, že jsem měl Typhlosiona lv 63 :D Vyhrál jsem celou Johto ligu, porazil jsem i Elitní čtyřku a pak šel do Kanta, ale pak už mě to přestalo bavit :D
icon , - odpovědět
Phanto
Vidím že za tu dobu co jsem tady nebyl se tu staly velké změny :D