×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Zajímavosti

Z koho fanoušci chtěli mít pár a z koho zas ne?

Z koho fanoušci chtěli mít pár a z koho zas ne?

Kdo by mohl s kým chodit, kdyby to bylo na fanoušcích?

Titulní obrázek článku

V Pokémonech je řada skvělých postav. A proto není divu, že některé z nich chtěli dát fanoušci dohromady. Ovšem stejně tak některé odmítli s důrazným NE. Pojďme se tedy spolu podívat na to, kdo by s kým chodil, kdyby to bylo na divácích.

Zelenou v lásce by dostaly tyto páry

img

Ash & Serena

img

Serena má ze všech postav k Ashově přítelkyni nejblíže. Již od malička k němu chová milostné city, které dala najevo na konci společné cesty po regionu Kalos. Samotní tvůrci potvrdili, že Ash také našel v Sereně zalíbení, ovšem nedával to tak najevo. Když pak Serena dá svoji lásku najevo, tak v tu chvíli Ash pochopí, že to měli stejné. Ale protože Ash nechtěl, aby se Serena vzdala svého snu, tak nic neřekl.

Brock & Lucy

img

Brock se pokoušel získat srdce mnoha dívek a bohužel se mu většinu nedařilo. To všem nebyl případ dívky jménem Lucy. Tu Brock s ostatními potkal, když putovali regionem Kanto v rámci Battle Frontier. Lucy se začala červenat pokaždé, když ji Brock vyznal lásku. Fanoušci chtěli vždy pro Brocka trochu toho štěstí a tady aspoň na chvíli dostal.

May & Drew

img

May a Drew začali jako rivalové, ovšem postupem času se mezi nimi začala vyvíjet zajímavá chemie a z rivalů se stali soupeři, kteří respektují jeden druhého. Fanoušci milovali jejich hádky i klidné povídání. Později tvůrci přiznali, že právě postavu Drew napsali tak, aby jí chtěli diváci do páru právě s May.

Ash & Sam

img

Netradiční pár chtěli udělat fanoušci z Ashe a Sama. Ash potkal Sama v rámci filmu Pokémon: 4Ever. A mnoho fanoušku si toto přátelství tak zamilovalo, že si začalo přát, aby tito dva chlapci tvořili pár. Rozhodně by se tak jednalo o šokující odhalení, kdyby se zjistilo, že Ash má náklonost ke stejnému pohlaví.

Ash & Misty

img

Myslím si, že toho zde čekal každý z nás. Misty je i po letech pro mnohé tou nejideálnější dívkou pro Ashe. Tady si tvůrci zaslouží rozhodně smeknout klobouk, protože chemie mezi Ashem a Misty je napsaná tak dobře, že i po letech volají fanoušci po tom, ať jsou prohlášení za oficiální pár.

Červenou v lásce dostaly tyto páry

img

Brock & Misty

img

Brock a Misty měli ze začátku k sobě blízko. Jednalo se o zkušené trenéry, kteří si v mnoho ohledech rozuměli. Ovšem fanouškům se nelíbilo, že by na úkor vztahu Brocka a Misty mohla být zničená šance, že se dají Ash a Místy dohromady. A tak zůstali Brock a Misty jen přátelé.

Ash & Melody

img

Melody se objevila v rámci filmu Pokémon: Síla jednotlivce a hned od začátku tvrdě flirtovala s Ashem a to tak moc až se to nelíbilo ani Misty a hlavně fanouškům, kteří představu, že Melody bude Ashovou nechtěli nikdy přijmout.

Ash & Latias

img

Latias se v přestrojení za dívku Biancu setkává s Ashem a naváže s ním pevné pouto. Toto pouto by tak silné, že se Latias (Bianca) do Ashe zamiluje a dokonce i políbí na rozloučenou. Zde by fanoušci možná nebyli proti. Ovšem fakt, že se jedná o Pokémona je něco, co mnoho z nich nezvládlo akceptovat.

James & Jessie

img

Ze začátku to vypadalo, že by James a Jessie mohli tvořit pár. Ale jak se jejich vztah v rámci seriálu vyvíjel, bylo vidět, že jeden pro druhého je spíše sourozenec než střed milostného zájmu. Proto fanoušci začali odmítat možnost, že by se právě James a Jessie měli dát dohromady jako pár. Ovšem zde pozor, máme pro vás malé překvapení. V manze The Electric Tale of Pikachu tvoří James a Jessie pár. Jessie je zde dokonce těhotná. S tímto však mnoho fanoušků nesouhlasí.

Profesor Oak & Delia Ketchum

img

Určitě znáte ten vtip, že Ashe vykopla máma na cesty, aby za ní mohl chodit profesor Oak jako její milenec. Ovšem kvůli faktu, že tyto dvě postavy spolu často tráví až moc času, si mnoho fanoušků začalo myslet, že opravdu spolu něco mají. Ovšem na rozdíl od jiných vztahu na tento řekli ne. A to i přes fakt, že by to mohlo fungovat.

A koho byste nejraději viděli v páru vy?


Vydáno: 1.5.2021 18:45 | 
Přečteno: 2267x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
cciissaarr
Ash a sam, to je úplná blbost. Ve filmu Pokémon navždy bylo naznačeno že profesor oak já sam.vżdiť se jmenuje Samson,a sam je jenom zkratka.
Jsem jedinej komu to přijde jako blbost ?
icon odpověděl(a)
Ricmont
Jedná se jen o přání fanoušků tedy něco co v době uvedení filmu fanoušci prostě chtěli. Ash a Sam měli ve filmu skvělou chemii a osobně nevidím problém v tom aby tyto postavy tvořili pár. Koneckonců Ash nikdy nezjistil že se jedná o Profesora Oaka. Na víc by to i vysvětlovalo náklonnost jakou profesor v rámci seriálu k Ashovi má.
icon odpověděl(a)
cciissaarr
I tak je to furt trochu divný
icon , - odpovědět
SoulEevee99
Osobně nechápu jak na Jamese a Jessie může říct někdo jako pár ne O.o
Za mě je to tedy nejvíce top pár co v seriálu je a mohl by hlavně fungovat už z toho důvodu jak se dokážou i akceptovat.... A to, že pak jsou s polu v jedné manza se mi i osobně moc líbí. Jsou to asi jediné postavy kterým nejvíce fandím :)
icon odpověděl(a)
Ricmont
Je to tím že jejich vztah je hlavně novějších sérii popisován spíše jako vztah mezi sourozenci než milenci. Na víc Jessie měla během seriálu několik teoretických vztahů. Zatím co James nikdy otevřené neměl o vztahy jako takové zájem.