×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Začíná druhá sezóna Silph Arena turnajů!

Začíná druhá sezóna Silph Arena turnajů!

První sezóna je za námi a druhá za dveřmi. Co nás čeká?

Posledním srpnovým dnem skončila první Silph Arena turnajová sezóna a po měsíční pauze začne 1. řijna druhá sezóna. S ní přijde několik novinek a změn, jako například národní žebříčky. Bylo už ohlášeno také téma říjnových turnajů, ke kterému připravíme zvláštní článek.

Ohlédnutí za 1. sezónou

Silph Arena začala lednovým Boulder Cupem a od té doby zájem mnohonásobně vzrostl. Podívejte se sami na obrázek níže, první sezóna měla celkem téměř 74 000 účastníků. Mimochodem nejlepším čechem se stal hráč BigBen6, který se stal regionálním šampionem České republiky.

img

Účastníci první sezóny podle toho, jak moc se účastnili, získají badge do jejich profilu.

img

Co nás čeká v 2. sezóně?

V druhé sezóně turnajů nás od řijna do července čeká celkem 10 turnajových témat. V dubnu proběhne Regional Invitational turnaj, ve kterém se utkají nejlepší hráči z každého regionu. V červnu, červenci a srpnu poté proběhnou Continental Championship, ve kterých se rozhodne, který z vítězů regionálních turnajů je ten nejlepší na kontinentě. A aby se zjistilo, kdo je ten nejlepší ze všech, proběhne světový šampionát, kde se utkají ti nejlepší z každého kontinentu.

Došlo k několika změnám v pravidlech:

  • Nad úrověň Ace budou přidány další dva tiery.
  • Do výsledků se budou zapisovat všechny zápasy a nejen celkový výsledek. V případě remízy to bude celkový počet vítěztví rozhodujícím faktorem.
  • Na změnu ranku bude mít větší vliv to, proti jak silným soupeřům bojujete.
  • Turnaj bude hodnocený, pokud se 8 hráčů účastní prvních dvou kol.

Turnaje v rámci Great League stále zůstávají nejdůležitější, ale i přes to je nyní možné pořádat nehodnocené a jeden hodnocený Ultra a Master League turnaj. Také přibyli nehodnocené Practice turnaje vhodné pro testování taktik a týmů.

Retro Cup

Pamatujete si na poslední téma turnajů v první sezóně, Mirror Cup? Toto je velice podobné, ale s jedním velkým rozdílem: všechny Retro Cup turnaje jsou nehodnocené. Jinak je to vlastně stejné. Organizátor má možnost vybrat si jako téma turnaje jakékoli z předchozích témat.


Vydáno: 29.9.2019 20:52 | 
Přečteno: 536x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon GO turnaje:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.