×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Zajímají vás Pokémon GO turnaje? Řekneme vám kde a kdy!

Zajímají vás Pokémon GO turnaje? Řekneme vám kde a kdy!Chtěli byste se účastnit Pokémon GO turnajů?

Možná jste ani nevěděli, že se nějaké Pokémon GO turnaje pořádají. Není se čemu divit. Od letošního ledna mají místí komunity možnost pořádat Pokémon GO turnaje a výsledky zapisovat do globálního žebříčku spravovaného webem silph.gg.

Od dnešního dne je zde na webu v sekci Pokémon GO v levém panelu stránka Turnaje, kde najdete všechny chystané turnaje v ČR a SK spolu s pravidly turnajů.

Každý měsíc se mění téma turnaje a s ním i povolení Pokémoni. Obecné platí, že všichni Pokémoni musí mít CP méně než 1 500. Aktuálně probíhá Mirror Cup, při kterém si pořadatelé mohou zvolit pravidla jednoho z předchozích typů turnaje. Všechny informace o typech turnajů v první sezóně najdete také na stránce s turnaji.

Chci se účastnit turnajů. Co mám udělat?

  1. Nejdříve se musíte zaregistrovat na této adrese. Můžete k tomu použít váš Reddit nebo Google účet.
  2. Nyní se dostanete na stránku, kde si budete muset vytvořit svou hráčskou kartu. Vyplníte své hráčské jméno, tým, stát a aktuální XP, které najdete ve hře. Uložíte a registraci máte hotovou.
  3. Teď už zbývá jen vybrat si turnaj ve vašem okolí (všechny chystané v ČR a SK najdete zde, přijít včas na jeho místo a bojovat. Účast je vždy zdarma a finanční příspěvek na provoz turnaje dobrovolný. Kromě bodů můžete za umístění získat také věcné ceny. To ale záleží na pořadateli turnaje.
  4. Podle vašich výsledků získáváte body do žebříčku a ranky. Začínáte jako Trainer a postupem času se stáváte Rival, Challenger a Ace.

1. sezóna

Myslím si, že je fér zmínit, že vyvrcholením sezóny jsou letní GO Festy, při kterých se pořádají velké turnaje pro ty v žebříčku nejvýše umístěné. Vzhledem k tomu, že v srpnu je poslední GO Fest, je také srpen posledním měsícem sezóny.

Na podzim začne 2. sezóna a s ní budou aktuální skóre v žebříčku resetována. I tak má ale smysl teď v srpnu hrát. Podle vašeho ranku totiž získáte bonus do další sezóny.


Vydáno: 1.8.2019 22:25 | 
Přečteno: 1031x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon GO turnaje:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.