×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Zajímavosti

Zajímavosti o 5 děsivých Pokémonech

Zajímavosti o 5 děsivých Pokémonech

Na Halloween pár Halloweenských zajímavostí o Pokémonech!

Titulní obrázek článku

Halloween je tady, a proto se můj článek zaměří na záhadné a děsivé pokémony. Přeji příjemné čtení!

Marshadow

img

Marshadow je mytický Pokémon ze 7. generace z regionu Alola. Marshadow má dvě formy: základní a Zenith. Zenith forma se aktivuje, když je Marshadow rozhněvaný. Marshadow vidělo jen málo lidí, takže jeho existence byla založena skoro jen na mýtech a legendách. Marshadow se údajně může schovat do vašeho stínu a cítit vaše pocity a zkopírovat vaše schopnosti. Tyto zkopírované schopnosti jsou navíc silnější než originál.

Jeho Zenith forma se liší pouze barvou a vypadá takto:

img

Marshadow je typu fighting/ghost. Původ jména Marshadow se skládá ze slov nightmarcher (duchové pradávných havajských bojovníků) a shadow (stín).

Giratina

img

Giratina je legendární Pokémon ze 4. generace z regionu Sinnoh se dvěma formami: Origin a Altered. V Altered formě se objevuje v normálním světě a v Origin formě se objevuje po obdržení Griseous orb nebo když vejde do Distortion Word. Altered form se specializuje na obranu a Origin na útok. Giratina je představitelem hry Pokémon Platinum. Spolu s Dialgou a Palkií vytvořila Giratina oblast Sinnoh. Giratina v tomto tri přestavuje antihmotu.

Kvůli své násilné povaze byla Giratina vyhnána z Pokémoního světa a nyní žije v Distortion World, který se nachází na opačné straně našeho světa. Je to takový Pokémoní ďábel ve svém vlastním pekle.

Výše máme obrázek Giratini v Altered formě a takto vypadá ve své Origin formě:

img

Giratina je typu dragon/ghost. Původ jména Giratina je založen na slovech girasol (druh červeného opálu) a purachina (japonsky platina).

Zoroark

img

Zoroark je Pokémon z 5. Generace z regionu Unova, který ve hře Pokémon Legends: Arceus získá hisuiskou formu. Zoroark má taky menší vývojové stádium Zorua. Zoroark je známý jako Pokémon iluzí podobně jako Ditto s tím rozdílem, že Ditto se promění, ale Zoroark vytvoří iluzi. Zoroark vypadá při iluzi jako opravdový objekt, a proto si ho lidé často pletou s realitou. Říká se, že Zoroark trestá ty, co se ho pokusí chytit tím, že je uvězní do své iluze.

img

Hisuiský Zoroark patří k velice agresivním Pokémonům. Je totiž naštvaný na lidi i jiné Pokémony za to, že ho jejich pronásledováním vyhnali až do mrazivého regionu Sinnoh v době, kdy se mu ještě říkalo region Hisui, kde neměl jako malý Zorua šanci přežit.

Zoroark je typu dark. V hisuiské formě je jeho typ normal/ghost. Jméno Zoroark pochází ze slov zorro (španělsky liška) a dark (temný).

Mimikyu

img

Mimikyu je Pokémon ze 7. generace z regionu Alola. Má dvě formy normální a Busted. Mimikyu nemá určitý vzhled, takže se snaží vypadat jako Pikachu tím, že si vyrobí hadr, který ale vypadá dost děsivě. Říká se, že když Mimikyua zkoumal jeden vědec, podíval se mu pod plášť a zděšením zemřel na infarkt.

Busted forma se aktivuje, když je Mimikyu zraněný. Vypadá takto:

img

Mimikyu je typ ghost/fairy. Jeho jméno pochází ze slov mimic (napodobovat) a kyūkyū (japonské citoslovce pískání).

Polteageist

img

Polteageist je Pokémon z 8. generace z regionu Galar se jedním předchozím vývojovým stádiem Sinistea. Polteageist se ukrývá v čajových konvicích v hotelech a restauracích. Vzniká nakažením černého čaje v konvici. Je ho čaj je velice dobrý, ale když se ho vypije moc, způsobí bolesti břicha. Jen jeho trenér se smí čaje napít. Když se o to pokusí někdo jiný, stříkne mu Polteageist čaj do pusy a způsobí tím zimnici.

Polteageist je typu ghost. Jeho jméno vzniklo ze slov poltergeist (strašidlo) a tea (čaj).

Děkuji, že jste si přečetli můj článek a přeji šťastný Halloween ;)

img

Vydáno: 31.10.2021 15:10 | 
Přečteno: 1971x | 
Autor: Skautik4
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
avatar
A kdo bude další ? Já bych chtěl gothitu a její evoluční linii 1 1 1
icon , - odpovědět
avatar
Pěkný článek 1