×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Získejte z Global Challenge maximum Stardustu!

Získejte z Global Challenge maximum Stardustu!Chcete využít naši odměnu za Global Challenge co nejlépe? Máme pro vás několik typů!

Náš týden odměn za Global Challenge už začal a my pro vás máme několik typů, jak z něj vytřískat, co nejvíc Stardustu. Nevíte proč právě Stardust? Protože právě na ten se třetí letošní Global Challenge zaměřila. Protože pro každý tým je odměna jiná a pro účastníky GO Festu také, rozdělili jsme tipy do čtyř částí.

Tipy pro účastníky GO Festu

Účastníci GO Festu získají získají za každého chyceného Pokémona trojnásobek Stardustu. Náš tip je tedy prostý: běžte a chytejte každého Pokémona, kterého potkáte. Jděte na místo, kde je hodně Pokéstopů a objevuje se tam hodně Pokémonů. Takovým místem je obvykle centrum města nebo nákupní centrum, které má sponzorované Pokestopy (v Praze např. Centrum Černý Most a Centrum Chodov). Nezapomeňte taky použít Lures nebo Incense. A pokud chcete ještě víc Stardustu použijte ještě Star Pieces.

Tipy pro tým Instinct

Pokud jste z týmu Instinct váš bonus je v podobě 3 000 Stardustu za každý raid. Každý den získáte zdarma jeden Raid Pass, takže to bude spíše běh na dlouhou trať. Pokud máte i nějaký Premium Raid Pass, teď přišel ten pravý čas ho použít. Nezapomeňte, že v sobotu 17. 8. bude Suicune Raid Day. Od 16:00 do 19:00 bude všude Suicune a vy dostanete zdarma pět Raid Passů. To bude ideální příležitost. Pokud navíc přijde i Legendary Raid Hour hned vám o tom dáme vědět.

Tipy pro tým Valor

Ve Valor získáte trojnásobek Stardustu za každé vylíhnutí, tak použijte všechny inkubátory, které máte a líhněte 9 vajec najednou. Pokud nemáte dost inkubátorů na 9 vajec, snažte se líhnout vejce se stejnou vzdáleností, ať můžete ve správnou chvíli použít Star Pieces a získat ještě nějaký ten Stardust navíc. No a samozřejmě choďte!

Tipy pro tým Mystic

Tým Mystic má prodloužené Star Pieces na hodinu místo půl hodiny. Pro vás platí všechny typy, co pro předchozí skupiny a je na vás rozhodnout se, co se vám nejvíce vyplatí. Ale nezapomeňte, že raid vám zabere kolem šesti minut.


Máte nějaké tipy, které jsme nezmínili? Podělte se!


Vydáno: 14.8.2019 0:05 | 
Přečteno: 944x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Global Challenge / GO Fest:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.