×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO, Manuál

Pokémon GO - Jak získat Ditto a shiny Ditto?

Pokémon GO - Jak získat Ditto a shiny Ditto?

Na které Pokémony se Ditto aktuálně mění a jak získat jeho shiny variantu?

Titulní obrázek článku

Ditto je jedním z velice mála Pokémonů, kteří se mohou transformovat na jiného Pokémona nebo dokonce i člověka. Ditto po transformaci na Pokémona přebere jeho útoky a statistiky útoku a obrany, ale zůstane mu jeho malé množství HP.

#132 - Ditto

shiny

#132 - Ditto

Jak chytit Ditta?

Najít v Pokémon GO Ditta není snadné, protože se v přírodě objevuje jen přeměněný na jiného Pokémona. Nezbývá tedy než dokola a dokola chytat ty Pokémony, na které se aktuálně Ditto přeměňuje.

Jak poznáte, že chytáte Ditta? Když je těžké chytit Pokémona, který se normálně chytá velice snadno, je šance, že by to mohl být Ditto. S jistotou se to ale dozvíte až když Pokémona chytíte, protože u Ditta se místo nápisu Gotcha! objeví Oh?. Pokud jeden trenér chytí Pokémona a ten se přemění na Ditta, přemění se i pro všechny ostatní trenéry!

Od úterý 21. března 2023 se Ditto může v přírodě nacházet jako Diglett, Grimer, Snubbull, Corphish, Starly, Roggenrola, Tympole a Litleo.

#050 - Diglett

#088 - Grimer

#209 - Snubbull

#341 - Corphish

#396 - Starly

#524 - Roggenrola

#535 - Tympole

#667 - Litleo

Jak chytit shiny Ditta?

Někteří Pokémoni, na které se Ditto může přeměnit, mohou být také shiny a tak se nabízí otázka, jestli se vám může shiny Pokémon přeměnit na shiny Ditta. Odpověď zní NE, shiny Pokémon se na Ditta nikdy nezmění. Pokud ale Pokémon není shiny a změní se na Ditta, pak tento Ditto MŮŽE být i shiny.

Ve zkratce:

  • Pokémon je shiny = není to Ditto
  • Pokémon není shiny = může to být shiny Ditto

Vydáno: 11.9.2021 22:14 | 
Přečteno: 16856x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.