×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Postavy

Trenéři z Hoennu

Trenéři z Hoennu

Hoenn pro vás začíná v Littleroot Town, tam sídlí profesor Birch, ale než dojdete do prvního města se stadionem, šlápnete si. Nejdřív musíte do Oldale Town a cestou na západ do Petalburg City (Lístečkové město). Toto město má stadion, ale musíte mít 4 odznaky, takže pokračujte přes Petalburg Forest (Lístečkový les) až dojdete do Rustboro City (Rezavé město).

 

Zde sídlí Roxanne, první trenérka stadionu a také učitelka v Pokémoní škole. Byla žačkou profesora Oaka.

 

Roxanne má Geoduda a silného Nosepasse, takže je specialistkou na Kamenné typy.

 

Kamenný odznak vypadá takhle.

 

 

 

Další trenér je na ostrově Dewford Town takže můžete tam letět, či se plavit, ale ve hře vás tam zaveze děda, až mu najdete Wingulla.

 

Trenér Brawly má rád Bojové Pokémony a trénuje Machopa a Hariyamu a Brawly miluje jejich trenink a surfování.

 

Toto je Kloubový odznak.

 

 

Teď musíte zase s dědou do Slateport City a do Mauville City, kde je Wattson a jeho Električtí Pokémoni Manectric, Magnemite, Voltorb a Magneton.

 

Wattson je stále usměvavý, ale když s ním soupeřil Ash, Wattson si nevěřil a byl slabý, ale nakonec se vše srovnalo.

 

Po výhře vám dá Dynamový odznak.

 

 

Nyní musíte do Fallabor Town a kolem sopky přes les do Lavaridge Town a tady je Flannery, ta zdědila svůj stadion po dědečkovi, členovi Elitní čtyřky a nyní má ohnivé Pokémony Torkoala, Numela a Slugmu (nevím přesně).

 

Poctou města je Horký odznak.

 

 

 

 

 

Teď se musíte vrátit do Petalburg City, ve hře s tím dědou na lodi. čeká vás tu Norman a jeho Normální Pokémoni Slaking, Vigoroth a Slakoth. V seriálu je to táta May a Maxe a je hodně silný, blíží se k úşrovni trenérů elity. Ash ho stejně porazí a když mu Max vezme odznak tím, jak ho to mrzí, vrátí ho po rozhovoru s otcem.

 

Rovnovážný odznak je tu.

 

 

 

 

VrařĽte se do Mauville City a pokračujte dál až do Fortree City, zde je trenérka Winona s Pokémony Skarmory, Altaria, Pelipper a Shiny Swellow.

 

Je to zkušená trenérka a po výhře vám dá Pírkový odznak.

 

 

 

 

Lilycove je další město, kterým půjdete. Je tu i další hora. Dál se dostaňte do Slateport City a z něho do Mosdeep City. Čeká vás tu Tate a Lize 2 vs. 2. Ve stadionu mají 4 Baltoye a sami používají Lunatona a Solrocka.

 

Myšlenkový odznak je pak váš.

 

 

 

 

Poslední odznak najdete Sootopolis City, musíte se potápět. čeká vás Juan a ve hře i jeho učedník Wallace. Juan je Contestový šampion a má Pokémony Seakinga, Sealea, Luvdisca, Milotica a Whiscashe. Dále má Goldeen, Wingulla, Pelippera, Staryu, Barboacha, Wailmera, Azurilla, Tentacruela, Gorebysse, Seadru, Corsolu a Chinchou.

 

Deštový odznak je tenhle.

 

 

 

V Hoennu je liga v Ever Grande City. První kolo je 1 na 1 a druhé a třetí kolo je 2 na 2. Top 32 trenérů pak spolu bojují v boji 6 na 6. Vítěze čeká Elitní čtyřka.

 

První je Sidney s Temnými Pokémony Mightyena, Shiftry, Cactue, Sharpedo, Absol a Crawdaunt.

 

Druhá překážka v Hoennu je Phoebe a její duší Pokémoni 2 Dusclopsi, 2 Banette a Sableye, se kterýma umí komunikovat. Její babička žije na Mt.Pyre.

 

Glacia s ledovými Pokémony je třetí překážka. Má Walreina, 2 Glalie a 2 Sealeo. Prý trénovala v neznámem regionu a cestovala na jih, protože věří v upevnění Pokémonů Ledové podstaty v teplejších krajích.

 

K titulu Mistra Hoennu vám zbývá porazit Draka a jeho Dračí Pokémony Shelgona, Altarii, 2 Flygony a Salamance. Ještě má Kingdru.


Vydáno: 27.11.2010 18:36 | 
Přečteno: 6742x | 
Autor: Ryuuhei

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.