×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Postavy

Trenéři z Kanta

Trenéři z Kanta

Ve hře začnete v Pallet Town a doktor Oak vám nabídne jednoho ze tří Pokémonů Bulbasaura, Charmandera a Squirtla. Cestou na sever leží Viridian City (Chromové město), ale Giovanni s váma zápasí až se sedmi odznaky, takže musíte pokračovat přes Viridian Forest (Chromový les) a první stadion je v Pewter City (Cínové město), kde sídlí Brock (v seriálu odešel).

 

Jeho specializace jsou Kamení Pokémoni. Ve starých verzích Red a Blue má Geoduda a Onixe a to na lv. 12 a 14. Na stadionu je ještě jeden mladý trenér s Diglettem a Sandshrewem na lv. 11. V Yellow 

se mění jen lv. a tak, že klesají u Pokémonů o 2. V Gold, Silver a Crystal tu jsou opět trenér a Brock. Trenér má Sandslashe na lv. 37 a Brock Gravelera, Rhyhoa a na lv. 41; Omastara a Kabutopse na lv. 42 a Onixe na lv. 44. Ve hrách Fire Red a Leaf Green tu je mladý trenér s Geodudem a Sandshrewem na lv. 10 a 11. Brock má také Geoduda a ještě Onixe na lv. 12 a 14. V nejnovějších verzích Heart Gold a Soul Silver tu jsou 2 trenéři a Brock. Jeden má Rhydona a druhý Golema na lv. 50, Brock má Gravelera a Ryhoa na lv. 51, Omastara a Kabutopse na lv. 53 a 52 a Onixe na lv. 54. Staion je malý a jednoduchý, neměl by být žádný problém vyhrát a získat tak Kamenný odznak.

 

 

Z Pewter City cestou na východ je Mt.Moon (Měsíční hora) a za horou je v Cerulean City (Blankytné město) je druhý stadion a Misty. Misty je blázen do Vodních Pokémonů.

 

V seriálu cestovala s Ashem a Brockem a má Politoeda, Dewgonga, Gyaradose, Azurilla, Corsolu, Psyducka, Goldeen, Caserin, Horsea, Staryu a Starmie. Měla i vyvinutého Togepiho na Togetica, ale pustila ho. Ve hře má jen Goldeen, Staryu a Starmie a jenom Goldeen nevyužívá na zápasy. Misty mi přišla jako hnusná a protivná holka, ale nakonec se ukázalo, že Ashe miluje. Připojila se k němu, když jí zníčil při bouřce kolo a Brock se k nim připojil v Pewter City. Misty je nejmladší ze čtyř sester Violet, Lily a Daisy jako senzační sestry. Po odchodu Misty hlídají ony stadion, zápasí s vyzivately a pořádají vodní show. Ovšem Místy se na stadion vrátila, když přešla s Ashem Kanto, Pomerančové ostrovy a Johto. Pokud ji porazíte, získáte Vodní odznak.

 

Cestou na jih z města a podchodem se dostanete do Vermillion City (Rumělkové město), kde sídlí poručík Surge a jeho láhudkou jsou Električtí Pokémoni.

 

 

V seriálu má Raichu a ve hře má Pikachu, Raichu a Voltorba. Zdá se jako tvrěas a při zápasech dost Pokémonů mrzačí, ale kvůli tomu, že svého Pikachu brzo vyvinul v Raichu, má málo energie a výdrž. S dobrou taktikou vyhrajete. Odměnou vám bude Hromový odznak.

 

Do Celadon city (Seladonové město) vás čeká dlouhá cesta. Musíte se vrátit do Cerulean city (Blankytné město) a cestou na východ přes Rock Tunnel se dostanete do Lavender Town (Levandulové město), kde je Pokémon Tower (Pokémonová věž), kde sídlí duchové. Dále pokračujte na západ a přes podchod dorazíte do Celandon City (Selandonové město) nějvětším městě v Kantu a zde sídlí Erika a ta se specializuje na Travní Pokémony.

 

Její stadion je jako zahrada.

V seriálu má Tangelu, Glooma a Weepinbella. Ve hře Má Vilepluma, Victribella a Tangelu. Její Gloom jí zachránil před Grimerem a tak Erika začala s trénováním a nakonec se z ní stala trenérka, která vítězí myslí a citem. Před Gloomem měla obchod s parfémy a ten má stále. Duhový odznak vám bude odměnou za výhru.

 

 

Saffron City (šafránové město) je druhé největší město a zdejší Sabrina má Psychické Pokémony. Město naleznete na cestě na východ přes bránu.

 

V seriálu má Kadabru, opravdu těžký soupeř a také Hauntera, ale ve hře má Alakazama, Kadabru, Mr. Mima a Venomotha a to moc těžké není. Ash ji zachránil. Byla to smutná dívka zatvrzená do svých Psychických Pokémonů, ale Haunter, který Ashe neustále podváděl jí zase zachránil a už je to opět normální dívka. Nu pokud ji porazíte, máte v kapse Močálový odznak.

 

 

 

Fuchsia City (Fuchsiové město) je šestý místo se stadionem. Pamatujete na Lavender Town (Levandulové město)? Musíte se do něj vrátit a cestou na jih podél moře dorazíte do tohoto města.

 

 

Ve hře je zde Koga a má Pokémony Koffinga, Muka, Koffinga a Weezinga Jedovaté Pokémony. V seriálu měl Venomotha a Golbata. Později stadion nechá své sestře a stane se třetím členem Elitní čtyřky v Johtu. Jeho sestra Janine je nyní trenérkou stadionu. Stadion jim hlídají Voltorbové a je tam plno pastí. Zápas se koná v místnosti se šikmým stropem a stěnami a to soupeře mate. Oba sourozenci jsou zkušení ninjové uznávání a slavní po celém světě. Ve hře jsou ve stadioně jen neviditelné zdi. Janine má v seriálu Crobata, Ariadose, Weezinga, Grimera a Forretresse. Měla Venonata. Ve hře není. Duchovní odznak je takový.

 

Na tento ostrov se můžete dostat svým Pokémonem, pokud je velký a létá, nebo Pokémonem a umí plavat na hladině a nebo se vrátíte západní stezkou do Vermillion City (Rumělkové město) a lodí s můžete plavit na Cinnabar Island (Růžový ostrov) a to je domov Blaina.

 

 

V seriálu se s ním zapotíte, protože s váma svede zápas až po několika hádankách. Jeho stadion byl uvnitř sopky, ale nyní se rozkládá na vrcholu. Zníčili ho Jasey a James. Proto má i ohnivé Pokémony a to Ninetalese, Magmara a Rhydona, ale ve hře má Growlitha, Arcanina, Rapidashe a Ponytu. Sopkový odznak za to vše stojí.

 

 

 

Viridian City (Chromové město) je tu zpět. Loě z ostrova vás tam zaveze do Pallet Town a to už si poradíte.

 

 

Podle hry tu je Giovanni, šéf Rakeťáků a má Pokémony Rhyhoa, Dugtria, Nidoqueen, Nidokinga a Rhydona. Zápasí s váma až po získání 7mi odznaků. V seriálu má Kinglera, Machampa, Golema, Rhydona, Cloystera a Persiana V seriálu mu stadion zníčil Mewtwo, ale Giovanni vše opravil a dočasně ho zastupovala Agatha z Elitní čtyřky a možná proto tu je Gary ve hře v hrách z Johta. Giovanni je prý otec Ashe, ale ten to neví. Za výhru máte Zemní odznak.

 

 

 

 

Ve hře by jste nyní šli do ligy rovnou před Elitní čtyřku, ale v seriálu se zde koná tuaj v (Indigo Plateau) Indigové nížině. Zápasí se na 4 zápasištích 4 základních podstat (Travní, Vodní, Kamenné a Ledové) 3 na 3 a pak jsou vyřazovací kola mezi nejlepšími 8 trenéry a když vyhrajete, čeká vás Elitní čtyřka.

 

Jako první vás v Elitní čtyřce čeká Lorelei s Ledovými Pokémony. V seriálu i ve hře má Slowbra, Jynxe, Dewgonga a Cloystera, ale ve hře má ještě Laprase a místo Slowbro Piloswina. Ash nemohl s Lorelei bojovat, nevyhrál ligu, ale jednou na Pomerančových ostrovech s ní bojoval a její Cloyster Pikachu porazil. Ač je první překážkou v cestě za titulem Kanta, není vůbec lehké jí porazit.

 

Pokud porazíte Lorelei, čeká vás Bruno a jeho Kamenní a Bojoví Pokémoni. Musím říct, že to je moc dobrá kombinace, protože Bojoví Pokémoni porazí Kamenné, takže si vykrývá slabiny. Jeho Pokémoni jsou ve hře i v seriálu stejné. Onix a jeden obří Onix, Machamp, Hitmonlee a Hitmonchan. Ve hře se mu vyvinou na Steelixe. V seriálu Bruna Ash a spol našli náhodou v horách. Hledali ho, ale našel je dřív Onix a Bruno je zachránil. Ash si myslel, že mu Bruno řekne tajemství Mistra Pokémonů, ale žádné není. Jenom je pravda a ta, že úşspěch vám vychází z citů a víri a z lásky s vaším Pokémonem. Nakonec Bruno zachránil obřího Onixe od Sandslashe a chytil si ho. Bruno je i členem Elitní čtyřky Johta, kde nemá obřího Onixe, ale Hitmontopa. No a vidíte. Pokud jste porazili Lorelei i Bruna a už dál nemůžete, radši to vzdejte.

 

ěŒeká vás Agatha s Jedovatými a Dušími Pokémony. V seriálu použila jen Gengara a Golbata, ale jinak má 2 Gengary, Golbata, Hauntera a Arboka. Později má Crobata a Misdreavuse. Ash také bojoval s Agathou, ale nevyhrál. I tak mu Agatha a Scotty doporučili Battle Frontier.

 

Ani to nebolelo a je tu Lance s dračími Pokémony. Je to Mistr Kanta a vůdce Elitní čtyřky. V seriálu používá Dragonita a Gyaradose a chytí si i Shiny Gyaradose, ale jinak má 2 Dragonairy, Gyaradose, Dragonita a Aerodactyla, později má 2 Dragonity a Kingdru. V Johto má 3 Dragonity, Gyaradose a Charizarda a Aerodactyla. Opravdu cvok. Je to chladný a hrdinský trenér se zálibou pro kapuce a chce mít své Dračí Pokémony nezničitelný. Clair je jeho sestřenice a trenérka Dračích Pokémonů a v Blackho City má stadion. Narodili se tam. Lance v seriálu zastavil běsnění Groudona a Kyogre a když Ash nesklidnil Shiny Gyaradose, Lance si ho chytil. Rakeťáci zde chtěli přijít na to, jak přinutit Pokémony k vývoji.


Vydáno: 27.11.2010 13:45 | 
Přečteno: 8812x | 
Autor: Ryuuhei

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.