×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Postavy

Trenéři z Pomerančových ostrovů

Trenéři z Pomerančových ostrovů

Je to liga odehrávající se na souostroví Pomerančových ostrovů (Orange Island). Toto souostroví se skládá z ostrova Mandarinkového, Majkalového, Růžového, Pupkového a Grepového. Dále ostrova Trovita a Kamquatového ostrova. Čekají vás 4 trenéři a potom i Mistr ligy. V Orange League prověří schopnosti vašich Pokémonů, týmovou práci a týmový boj.

Mikan Island (Majkalový ostrov) je domov Cissy.

 

Je to asi nejtvrdší trenérka z této ligy a jejím pravidle je používat vodní úştoky. Má Blastoise a Seadru. Nejdřív musíte porazit její Seadru ve střelbě na terče a potom i porazit jejího Blastoise v závodu. Tahle dívka prověřuje schopnosti vašich Pokémonů. První odznak je Korálový odznak.

 

 

 

 

 

 

Na Navel Island (Pupkový ostrov) je Danny. Má Pokémony Scythera, Nidoqueen, Geoduda, Machokee a Electroda.

 

 

 

Misty s ním prý měla i vztah, ale jinak to je mladík zalíbený do vodních sportů a windsurfingu. Aby jste získali jeho odznak, musíte se vyšplhat sami na horu bez Pokémonů, pak si vyberete 3 a musíte zmrazit gejzír, postavit ledový bob a sjed horu. Je to zkrátka test vaší týmové práce. Tu máte Rubínový odznak.

 

 

Trovita Island (Ostrov Trovita) je váš další cíl.

 

Je tu Rudy, který skoro získal Misty, ale ta stejně miluje Ashe. Také preferuje prověřování schopností a miluje tanec. Nejdřív musíte střílet na terč a pak bojovat se stejnými typy Pokémonů jako trenér. Rudy má Venotmotha, Starmie, Golema, Alakazama, Pidgeota, Rhydona, Ninetalese, Hitmonchana, Exeggutora a Electabuzze. Bodlinový odznak je pak váš.

 

 

Na Kamquat Island (Kamquatový ostrov) se odehraje vaše poslední zkouška a to ve dvojitém zápase.

 

Budete bojovat s Luanou proti Alakazamovi s Marowakem 2 vs. 2. Luana má luxusní hotel se stadionem a má syna Travisa, který je podobný Ashovi a má Pikachu. Odměna je Jadeitová hvězda.

 

 

 

Nyní se 4mi odznaky musíte za Drakem na Pumelový ostrov (Pummelo Island). Drake má Onixe, Dragonita, Dita, Gengara, Venosaura a Electabuzza. Dragonita má v Ballu na krku. Ash ho porazil a prý byli trenéři, co neporazili ani jeho Ditta. Po výhře máte místo v Síni slávy i s vaším Pokémonem a získáte Pohár Vítězů.


Vydáno: 27.11.2010 14:58 | 
Přečteno: 5720x | 
Autor: Ryuuhei

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.