×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Postavy

Trenéři ze Sinnohu

Trenéři ze Sinnohu

Už zbývá jen zatím poslední kontinent Sinnoh. Nejvýznamější vědec tohoto regionu sídlí v Twinleaf Town, ale aby jste se dostali do města se stadionem musíte přes Sandgem Town a Jublife City do Oreburgh City.

 

Leader Roark používá Kamenné Pokémony Geoduda, Onixe a Rampardose. Roark je syn Byrona a ten má taky stadion. Ve městě je i muzeum, kde jsou fosilie a přístroj na oživení fosilii.

 

První odznak Sinnohu je Rudový odznak.

 

 

 

Teě pokračujte přes Jublife City a Floroma Town do Eterna City, zde je Gardenia s Travními Pokémony Cherubi, Turtwig a Roserade. Dále má Cacnea, Bellossom, Vileplume a Victreebel.

 

Lesní odznak je odměna za výhru.

 

 

 

Hearthome City a Colaceon Town jsou zastávky před městem Veilstone City. Maylene využívá bojové typy Pokémonů. Má Lucaria, Machokeeho a Meditita.

 

Dlaždicový odznak je odměna za výhru.

 

 

Hned za městem je Pastoria City a další trenér s odznakem Crasher Wake s vodním Gyaradosem, Quagsirem a Floatzelem.

 

Rozdává Mokřinový odznak.

 

Tento trenér používá trapné vtípky a v jeho městě se koná festival Croagunků.

 

 

Pamatujete na Hearthome City? Nyní můžete na stadion za Fantinou a jejími Duchy Gengarem, Mismagiusem a Drifblimem.

 

Může vám dát Zkamenělinový odznak.

 

 

 

 

 

Z města jděte do Canalave City a zde je Byron a jeho Oceloví Pokémoni Bastiodon, Steelix a Bronzor. Je posedlí vykpáváním zkamenělin.

 

Hornický odznak je za výhru.

 

 

 

 

 

Další město je Snowpoint City s trenérkou Candice a Ledovými Pokémony Sneasel, Snover, Abomasnow a Medicham, toto je Rampouchový odznak. Trenérka je učitelka trenérské školy. Teě se vraťte do Veilstone City a pokračujte do Sunyshrone City. Zde je Volkner a Pokémoni Raichu, Octillery, Ambipom a Luxray. Za výhru vám dá Majákový odznak.

 

Oficiální název turnaje je Lily of the Valley Conference. V anime jsou nejdřív nějaká neznámá kola, kde soutěží trenéři, kdeří se později v anime objeví (např. Jeffrey). Každopádně do hlavního turnaje jde top64 trenérů. První tři kola jsou 3 na 3. Po prvích dvou zápasech na malých stadionech jdete na hlavní stadion. Bojuje se na podkladech: kámen, tráva, voda a led. Top8 trenérů pak jde do bitev 6 na 6. V závěrečném ceremoniálu je ohřˆostroj, uhasí se oheřˆ a v anime Goodshow a Cynthia představí vítěze ligy s pohárem. Pak můžeme na elitu.

 

První je Aaron. Je to mistr hmyzích Pokémonů. Aaron byl v seriále krátce zmíněn v epizodě "Setkání elity!". Ať tak nebo onak, Aaron se pak představil v epizodě "Setkání s přítelem z minulosti", kde se připravoval k mistrovskému boji proti Cynthii. Jak zjistil, že Ash a jeho přátelé viděli Cynthii osobně, vzal je do jeho tréninkového střediska. Aaron také odhaluje, že Wurmple byl jeho úplně první pokémon a přítel, když byl mladý, ale kvůli jeho hněvu z toho, že prohrál utkání jej opustil. Později toho litoval a tvrdě trénoval, aby se naučil řeč hmyzích pokémonů a aby se tento incident už nikdy neopakoval. Nakonec se s tímto pokémonem setká znovu, ale tentokrát jako Beautifly na konci epizody. V další epizodě se v televizi ukazujejeho zápas s Cynthií, ve kterém nedokázal zvítězit a Cynthia opět obhájila svůj titul ř ampiona. V anime má Beautifly, Skorupi, Drapion a Vespiquen. Ve hře pak Dustoxe, Beautifly, Heracrosse, Vespiquen a Drapiona. V dalších zápasech místo Dustoxe má Yanmegu.

 

Druhá Bertha je mistrině zemních Pokémonů. V seriále se objevila v epizodě ve zpětném záběru "Setkání elity!" a s Lucianem a Policistkou Jenny v "Setkání s přítelem z minulosti". V epizodě "An Elite Coverup!" se Rakeťáci vydávají za pečovatele pokémonů a Roland jim přenechává svou Magby. Cestou zpět potkává Ashe, Brocka a Dawn, kterým se zdá tento způsob péče o pokémony nějak podezřelý. Všichni se vrátí na místo činu. V budově však nikdo nebyl. Namísto toho se tam objeví Bertha. Brock si vzpomene na to, že už ji někde zahlédl. Bertha však Brocka rychle odtáhne pryč a řekne mu, že nechce, aby někomu říkal, že patří do Elitní čtyřky. Společně se pak vydají Rolandovu Magby hledat. Dalekohledem z vyvýšené budovy zahlédnou Rakeťáky, jak se pokouší nalákat dalšího trenéra do pasti. Rakeťáci jim však utečou z města do jednoho z mnoha mlýnů. Jak se zdá, Bertha naše hrdiny zkouší a snaží se je dovést na správnou stopu. Rakeťáci opět utečou, tentokrát svým balúłnem. Berta však zná řešení. Všichni nasedli do auta a nyní pronásledují balúłn. Bertha posílá na balúłn svého Gliscora, který Rakeťáky sráží k zemi. Mezi Rakeťáky, Ashem a Dawn se odehraje zápas a Roland získává zpět svou Magby. To, že Rakeťáci nasadí na své pokémony výbavu, která jim zlepšuje útočnou sílu, Berthu naštve tak, že si s Rakeťáky dá zápas. Bethinin Golem pokémony Rakeťáků odzbrojí a následně nejsou schopni v boji pokračovat. Poté, co Rakeťáci opět zmizí ze scény, se Brock podřekne a odhalí, že Bertha je členkou Sinnohské Elitní čtyřky. Ash Berthu okamžitě požádá, aby si s ním dala zápas. Ta samozřejmě souhlasí a jako svého prvního pokémona si volí Hippowdona. Ash proti tomu odpoví Torterrou. Po třech střetnutích Torrerrna pořád neztrácí sílu. A proto, že už Torterru Hippowdon jednou svým Hrabavým útokem zasáhl, podruhé už Ash věděl, jak se mu má vyhnout. Hippowdon používá svůj útok, ale mine. Ash rychle využívá situace a používá Listovou bouři. Bertha má však svého pokémona dobře vytrénovaného a tentokrát rychle končí zápas. V seriále má Gliscora, Golema a Hippowdona. Ve hrách pak v prvnim zápase Pokémony Quagsire, Sudowoodo, Whiscash, Golem a Hippowdon. Pak má jen Whiscahe, Gliscora, Golema, Hippowdona a Rhyperiora.

 

Třetí překážkou je Flint jako mistr ohnivých Pokémonů. V seriále se objevil epizodě ve zpětném záběru "Setkání elity!" a s Lucianem a Policistkou Jenny v "Setkání s přítelem z minulosti". Flint se poprvé osobně představil v epizodě "Flint Sparks the Fire!". Když byl mladší, tak se setkal s Volknerem a stali se rivaly a pak i dobrými přáteli. V jeho dvaceti letech odešel a nakonec se stal členem Elitní čtyřky. Teě se Flint vrátil zpět do města Sunyshore se přesvědčit, jestli Volkner znovu začal bojovat na svém stadionu. Po pozdějším odmítnutí Ashovy výzvy se rozhodl, že Ashe vyzve sám na Volknerově stadionu. Flint však nad Ashem snadno vítězí s jeho Infernapem proti Pikachu, Infernape a Buizelem. V epizodě "The Eighth Wonder of the Sinnoh World!" přihlíží na zápas Ashe proti Volknerovi, kde se Ashovi povede vyhrát.V další epizodě se utká s trenérkou stadionu Jasmine. Jednalo se o epizodu "Four Roads Diverged in a Pokémon Port!", kde se Jasmine se svým Steelixem střetla proti Flintovému Infernapovi. Flint však ukázal, že svůj titul Elitní čtyřky nenosí nadarmo, snadno a rychle totiž nad Steelixem vyhrál. V poslední epizodě Sinnohské ligy "Memories are Made of Bliss!" se Flint utkává s Cynthií, které vyřadí ze hry dva pokémony. Cynthiin Garchomp však Infernapeho porazil a Cynthie tak nepřišla o titul ř ampiona. V anime má jen Ifernapa, ale ve hře v prvnim zápase Rapidashe, Drifblina, Steelexe, Lopunny a Infernapa. Později pa Houndooma, Flareona, Rapidashe, Infernapa a Magmortara. V dvojzápase s Volknerem má Houndooma, Flareona, Magmortara, Luxray, Jolteona a Electivira. Pokud jste to zvládli, tak hurá do Unovy.

 

Mistr Sinnohu a zároveřˆ poslední překážkou za titulem Mistra Sinnohu je Lucian s psichickými Pokémony. Poprvé se objevil v epizodě "Setkání elity!". Na živo byl pak ukázán v televizi, jak bojuje s Girafarigem, ale pak se setkal s Ashem a jeho přáteli v pokémonském centru a příjmul Dawnino pozvání na zápas proti Buizelovi. Lucian zápasil s Bronzongem. Buizelovy útoky neměly mnoho účinku (pokud vůbec) na Bronzonga. Nakonec Lucian nakáže použít Bronzongův útok Bleskové dělo a bylo rozhodnuto. Také se objevil v televizi, jak bojuje s Cynthiovým Garchompem. V seriále použil také Dawnina Buizela, kterým Rakeťáky rychle vyřadil ze hry. V anime má Bronzonga a Girafariga. Ve hře pak Mr. Mima, Girafariga, Medichama, Alakazama a Bronzonga. V dalších zápasech Mr. Mima, Bronzonga, Espeona, Alakazama a Gallada.

 


Vydáno: 27.11.2010 18:54 | 
Přečteno: 6590x | 
Autor: Ryuuhei

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.