×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Zajímavosti staré

Ashův otec

Ashův otecUž se několikrát v seriálu zmínili o Ashově otci, ale nikdy se popravdě neukázalo, jak to doopravdy je. Pojďme si rozebrat jednu vskutku zajímavou teorii, která může leccos přiblížit.

Nyní se dostáváme k druhé zajímavosti, která je vlastně zároveň i nikdy nezodpovězenou záhadou. Protože jsem záhadami a hledáním pravdy přímo posedlý, rozhodl jsem se jít po stopách otázky, která by mohla napadnout každého: Kdo je vlastně Ashův otec?

 

Giovanni

 

Představte si to. Ash zjistí, že vedoucí organizace zla, proti které bojoval během celé svojí Pokémoní cesty, je jeho otec! Plno z vás se jistě vybaví scéna z předposlední epizody Hvězdných válek: "Já jsem tvůj otec!".

Varianta

V Pokémon Live, Delia prozradila svojí temnou minulost. Chodila s Giovannim v době, kdy dával dohromady gang, ze kterého se později stal tým Rakeťáků. Brzy poté jej opustila a vzala si mystického pana Ketchuma a stala se ženou v domácnosti, kterou je dodnes. Ale pokud Delia a Giovanni byli pár, nemohlo to znamenat, že mohli mít syna? Syna, který se narodil ještě předtím, než si Delia vzala pana Ketchuma? Mohl by být Ash opravdu dědic impéria týmu Rakeťáků?

Argument

Bohužel, ve variantě je plno chybějících věcí. Jedna z prvních je ta, že Giovanni nezaložil tým Rakeťáků. Jeho matka, známá jako madam Boss, byla vedoucí před ním. A za druhé, Pokémon Live je Americký výmysl, takže to nemohlo nijak souviset s Japonským seriálem. V seriálu to vypadá tak, že Delia nemá ani ponětí o Giovannim. A také, není ani nějaká velká podobnost mezi Giovannim a Ashem. Jediná podobnost jsou tmavé vlasy. Struktura obličeje a hlas jsou odlišné, takže se dá to, že otcem Ashe je Giovanni, prakticky vyloučit.

 

 

Profesor Oak

 

Profesor Oak žije celé roky blízko domu Ketchumových a pan Ketchum nebyl nikdy v sériích spatřen. Takže, nemohl by náhodou Ashovým otcem být zrovna známý profesor Oak?

Varianta

Podívejte se pořádně na něj! Nyní si jej představte o několik let mladšího. Jeho vlasy by mohly být celkem tmavé, podle obočí. Navíc, Ash i Oak, mají skoro stejný styl účesu. Vypadá to, že Oak je Ashově matce hodně blízký... až moc bych řekl. A také to vypadá, že dokonce i dává přednost Ashovi před svým synovcem Garym! Není to snad proto, že je Oak opravdovým otcem Ashe? Dle mě, je to opravdu možné! Kdokoliv, kdo má výhrady, se může podívat na obrázek níže, kde je hrubý námět, jak by Ash vypadal o 40 let starší.

 

 

Navíc, na začátku Ashovy Pokémoní cesty mu Delia řekla, jak impozantí jeho otec byl. Oak mu později řekl, jak on sám byl impozantní. Ale i tak, nemáme dost důkazů. Gary Ashovi řekl, že Oak chtěl být nejlepším trenér Pokémonů, a to samé řekla Delia o Ashově otci. Tak jak to doopravdy je?

 


Vydáno: 16.1.2011 13:32 | 
Přečteno: 20108x | 
Autor: Ryuuhei

Komentáře rss

Přidat komentář >

, - odpovědět
avatar
Ale Oak ze přece setkal s Eshem s pomocí Selebiho ve 4. Filmu selebi hlas lesa , nebylo by divné kdyby to byl jeho otcem
odpověděl(a)
avatar
nejsem si moc jistí jestli to je takhle. Ale moje varianta je že kdyby byl oak ashuv otec tak by se o tom zmínil a také by byl pořád smutný. A také to co se tady už říkalo, neboli to že kdyby byl oak ashuv otec tak by byl ash otec garryho což je kravina.
, - odpovědět
avatar
Někteří tu tvrdí, že pokud by Giovanni byl otec Ashe, nebyl by na něj zlý... Co když ale zlý neni, a jen přikázal třem Rakeťákům, aby na Ashe při jeho cestě dávali pozor, zajistili, aby se zlepšoval a dávali Giovannimu zprávy o tom, jak si vede? A aby jen dělali, že mu chtějí ukrást pikachu. Protože ve 2. Filmu, rakeťáci pomohou Ashovi dostat se na ostrov, protože by to pro něj bylo nebezpečné. Je možné, že Rakeťáci jen hrají divadlo.
odpověděl(a)
avatar
Těch momentů, kdy Rakeťáci pomohli Ashovi, bylo více 1 Ano, možnost to je, ale upřímně si to neumím nějak představit 3
icon odpověděl(a)
Ricmont
A hlavně Ashovi Rakeťaci vždy pomáhali jen když to mělo prospěch pro ně. Na víc Giovanni prakticky v seriálu Ashe nikdy neviděl takže se nemůže tvrdit že je na něj hodný či zlý. V díle kdy si jde Ash pro 8. oznak z Kanta Giovanniho zastupují Rakeťaci. Na víc Pokémon filmy nejsou katatonické a žádným způsobem nenavazují na události seriálu.
odpověděl(a)
avatar
ale raketaci se zminily ze nechteji skoncit v nataceni proto mu pomahaji ale taky si myslim ze ani spisovatele nevedi kdo je ashuv otec jenom to chteli udelat zajimave
, - odpovědět
avatar
děkuji tento díl jsem viděl hodně krát a proto mě to napadlo. jsem rád že někdo umí ocenit můj názor
, - odpovědět
avatar
no aspoň možná
, - odpovědět
avatar
to moje je pravda
, - odpovědět
avatar
a nebo se mluví jen o nich 2 neboli o giovannim a oakovy
, - odpovědět
avatar
PARDON jenom někdo zapomíná
, - odpovědět
avatar
zapomínáte na pokémoní filmy například pokemon 3 podlehněte kouzlu unowna.a tam se to dokazuje jak moli zmizí táta a nemá mámu tak si přála enteie a myslela si že to je její táta.a poprosila enteie aby jí donesl mámu a donesl jí ashovu mámu kterou si moli přála.takže se dokazuje že ashovim pravim tátou je profesor neboli moliin táta.a je to také poznat na 2 fotkách které má ashova máma na lednici
icon odpověděl(a)
Ryuuhei
Dobrý postřeh. Film jsem sice viděl dávno, ale jako zajímavou teorii to beru, ačkoliv jsem o tom doteď nikde nečetl.
, Ryuuhei odpovědět
avatar
ahoj, pamatuješ si ještě na první díl XY?? kde Ash řekl že by chtěl mít sestru?? A Bonnie mu řekla že místo sestry nebo bratra má pikachu.. to bylo celkem fajn. takže vlastně by se dalo říct že by Ash mohl mít tátu.. ale kdo to je?? Oak a nebo Giovanni?? 1 1
icon odpověděl(a)
Marven
tomu nerozumím
, Oak odpovědět
avatar
Oak určite nebude Ashov Otec. Súdim podľa filmu č.5, kde sa Oak ešte ako chlapec spolu s Celebim posunuli do budúcnosti a stretli tam Asha, Misty a Brocka...Na konci Oak spomínal na Asha ako na svojho priateľa z detstva, čiže otec to určite nebude
odpověděl(a)
avatar
Bol to 4. film

Strana:  1 2 3   další »