×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Zajímavosti staré

Diglett jako celek

Diglett jako celekJedna z dalších velkých pokémoních záhad. Jak vypadá vlastně Diglett v celku? Vidíme jej většinou jen jako "hlavu" vykukující ze země. Ale co ten zbytek?

A je to tady! Přichází zatím největší a dosud zcela nevyřešená záhada z Pokémonů. Málo koho by napadla otázka "Jak vlastně vypadá Diglett jako celek?". Jak můžete kdekoliv vidět, jak v seriálu, tak i ve hře, Diglett jde vidět pouze jako "hlava" vycházející ze země. Jak teda vypadá Diglett zespoda?

1. varianta

Ve hře Pokémon Dungeon je jedna scéna, kdy hrdinové zachraňují Digletta, který je ohrožován Scarmorym. Po záchraně řekne něco, co dá otázku všem ostatním a ta věta zní "Mám pořád pocit, jako by mé nohy byly stále ve vzduchu." Je tedy pravda, že Digletti mají nohy?

2. varianta

Tato varianta se ukázala jako docela objasňující. Jde o to, že ve hře Pokémon Snap je Diglett ve 3D. Ale to není vše. Kdesi jsem četl, že tam lze Digletta spatřit, jak skáče z díry do díry. To se sice nakonec ukázalo, jako nepravdivý poznatek, ale i přes to, podařilo se mi pořídit obrázek, na kterém je vidět z malé části Diglettův spodek.

Tak to nakonec podle toho vypadá, že Diglett žádné nohy nemá, tudíž v Dungeonu pouze "vtipkoval".

Dále jsem ještě čerstvě objevil jedno video, na kterém ve hře Pokemon Battle Revolution dává Blissey Seicmický vrh na Dugtria, který následné vylétá ze své formy a tím pádem lze opět spatřit, jak vypadá jako celek - prostě stejné "párečky" bez čehokoliv vespodu, jako Diglett výše.

Nicméně se najdou i mnohé nelogičnosti a to jak v anime, tak ve hrách. Proto bude lepší toto raději dále neřešit.


Vydáno: 16.1.2011 13:45 | 
Přečteno: 7332x | 
Autor: Ryuuhei

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.