×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Hry

Web

Podpořte nás!

Stačí kliknout na Meowtha!

Reklama


Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Update 0.159.0 - Giovanni a Galar formy jsou už za rohem!

Pokémon GO - Update 0.159.0 - Giovanni a Galar formy jsou už za rohem!Je tu aktualizace 0.159.0 a my vám prozradíme, co obsahuje!

Je tady další z větších aktualizací hry Pokémon GO. Obsahuje Leadery Rakeťáků, Galar formy, nový level v Adventure Sync a další už jen drobné úpravy. Pojďme si to rozebrat trochu podrobněji.

Rakeťáci

Pokud sledujete náš web, tak jste určitě zaznamenali, že se blíží nový Rakeťácký Special Research a s ním i aktualizace Rakeťáků (pokud ne, podívejte se zde a zde). Nyní byli do hry implementovány všechny potřebné funkce pro tento Special Research, což napovídá tomu, že se blíží útok na základny Rakeťáků.

Jak jsme již psali, do hry se blíží leadeři Rakeťáků i samotný Giovanni. Kromě toho přibudou také Rakeťáci, kteří budou fungovat jako návnada, kteří se budou za Giovanniho a Leadery vydávat. Za poražení pravého Giovanního získáte speciální Badge. Dojte také k úpravě Pokéstopů ovládaných Rakeťáky. Zřejmě bude při souboji jiné pozadí arény.

Tím nejdůležitějším je ale to, co Profesor Willow pojmenoval Mysterious Device. Jedná se zřejmě o fragmenty mapy, která nás zavede k Rakeťáckým základnám. Řekl bych (ale teď opravdu hádám), že z těchto map bude poté možné vytvořit Rocket Radar, který nás pak bude navigovat k leaderům nebo k Giovannimu v případě Super Rocket Radaru.

Kromě těchto věcí se objevila také textura balíčku do Shopu, který zdá se bude také souviset s Rakeťáky.

Zdá se, že Rakeťácké Pokéstopy přestanou být dostupné 24/7, ale pouze od 6:00 do 22:00. Podle herních dat je také možné, že se to bude každý den v týdnu lišit.

Galar formy

Ve hře už je vše připravené pro příchod Galar formy Weezinga, Zigzagoona a Linoona. Byl také přidán filtr galarian pro filtrování Galar forem. Bohužel žádné další Galar formy zatím v herních datech nejsou. Každopádně se zdá, že Galar formy přijdou dříve než jsme čekali.

Další změny

Další milník v Adventure Sync

Zdá se, že 50 km jako maximální úroveň pro odměny za chůzi nestačí (nechápu, jak to nachodí :D), takže Niantic přidává třetí milník, který bude nastavený na 100 km.

Kompatibilita s Gotcha

Po poslední aktualizaci přestalo většině hráčů fungovat zařízení Go-tcha, které slouží k automatickému chytání Pokémonů a točení Pokéstopy. V této aktualizaci je už problém vyřešen.

Za datamining děkujeme skupině PokeMiners!


Vydáno: 23.10.2019 22:30 | 
Přečteno: 278x | 
Autor: koca2000

Další články týkající se Pokémon GO Update:

Další články>

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.