×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

Ashova cesta po stadionech Pomerančových ostrovů

Ashova cesta po stadionech Pomerančových ostrovůPojďme si připomenout Ashovu cestu po lize Pomerančových ostrovů.

Titulní obrázek článku

Ash má za sebou Indigovou ligu (článek), ale tím jeho cesta teprve začala. Jako druhé ligy se ve 2. sérii zúčastnil oblastní ligy Pomerančových ostrovů. Jak se mu tenkrát dařilo?

Boj na vlnách

img

Pokud Ash čekal klasické stadionové zápasy, tak byl na omylu. A z tohoto omylu ho vyvedla hned první trenérka, Cissy. Trenéři na Pomerančových ostrovech totiž zkouší, jak umí trenéři spolupracovat se svými Pokémony. První zkouška je trefování terčů pomocí vody. Druhá těžší zkouška byl surfovací závod. V něm Ash chytře využil Laprase a jeho ledový paprsek a získal tak první odznak.

Bobování s Pokémony

img

Druhým trenérem byl Danny. Jeho zkouška se skládala ze tří částí. Dostat se na vrchol hory, udělat si ledový bob a dostat se s ním do cíle jako první. Během tvoření bobu přiložil pomocný plamen k práci do té doby, a i potom, vlastně neaktivní Charizard. Poslední část na chvíli pozastavili Rakeťáci, ale Ash nakonec jen těšně vyhrál závod a s ním druhý odznak.

Nápadník pro Misty

img

Rudy se více než samotnému Ashovi věnoval Misty, ve které našel zalíbení. Dokonce jí před poslední zkouškou nabídl, aby s ním zůstala. Zápasu, během kterého se proti sobě měly na sloupech postavit stejné typy, byl do posledního kola vyrovnaný, a tak rozhodoval zápas Squirte proti Starmie. Rudy tento zápas věnoval Misty. Ta však již byla rozhodnutá být podporou pro Ashe. Tato podpora Ashe a Squirtla znovu nabudila a tak se společně vyhnuli těsné prohře. Zápas Ash ukončil kombinací Vodní pumpy a hlavového útoku. Během předávání odznaku řekl Rudy Ashovi, jestli ví, jaké štěstí má, a snad mu to jednou dojde. Samozřejmě mluvil o Misty.

Dvojitý zápas s Luanou

img

Luana si spletla Ashe se svým synem Trevisem, jelikož mu je podobný a má stejně jako on Pikachu. Později spolu zastavili Rakeťáky. Luana nakonec vyzvala Ashe na dvojitý zápas, kde si Ash zvolil Pikachu a Charizarda. Těm zpočátku moc spolupráce nešla. Nakonec ale našli společné tempo a Luanu porazili. Ash se tak probojoval do finále Pomerančové ligy.

Finále o trofej

img

Ash vybojoval čtyři odznaky Pomerančových ostrovů a tím získal právo vyzvat aktuálního šampiona. Drake měl za sebou již několik zápasů, avšak nikdo nedokázal pokořit jeho silný tým. Poté, co Drake překazil pokus Rakeťáků o krádež Dragonita, přijal Ashovu výzvu k zápasu o titul. Zápas mezi Drakem a Ashem byl vyrovnaný až do konce. Nakonec zbyli jen Dragonite a Pikachu, oba na pokraji svých sil. Rozhodující útok však provedl Pikachu a Dragonite již nebyl schopný zápasu. Ash tak vyhrál a z rukou Draka převzal trofej šampióna Pomerančových ostrovů.

Pomerančové ostrovy sice vznikly jako výplň, než se Ash vydá do Johta, ale i tak se jednalo o skvělou část Ashovy cesty. Jak se Pomerančová liga líbila vám?


Vydáno: 14.4.2022 0:22 | 
Přečteno: 963x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
avatar
Si pamatuju když jsem se na to koukal v roce tak 2010 :D
icon odpověděl(a)
Ricmont
A líbila se cesta po ostrovech?
icon odpověděl(a)
avatar
Si piš že jo :D Mám všechny série už dokoukané, čekám jen na vydání master journeys v česku protože se mi to prostě s titulkama nedaří najít ani s těma anglickýma :D takže si hezky počkám a snad to výjde 1.7 :D