×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

Malý háček v seriálu - 1. část

Malý háček v seriálu - 1. část

Pojďme se podívat na několik dějových linií, které nikam nevedou nebo zkrátka nedávají smysl.

Pokémoni mají za sebou spoustu příběhů, ať už se jedná o samotný seriál nebo o celovečerní filmy. Někdy ovšem tvůrci začnou dějovou linku, která nikam nevede, nebo je trochu zavádějící. Pojďme se na pár z nich podívat. Jelikož je článek dost dlouhý. Bude rozdělen na dvě části (2. část zde).

GS ball

Ash se vydal do Johta nejen kvůli lize, ale i kvůli tomu, aby doručil Kurtovi záhadný GS ball. Tento úkol sice splnil, ale nikdy jsme se nedozvěděli, k čemu měl GS BALL sloužit. Dnes už víme, že nevyřešená dějová linka GS Ballu měla skončit pokusem chytit Pokémona Celebi. Proč se ale tvůrci této dějové linky vzdali se neví.


Profesorka Ivy a Brock

V sérii Pomerančové ostrovy se Brock rozhodne, že zůstane s profesorkou Ivy. Ovšem před začátkem Johtové ligy se Brock objevuje u Ashe doma. Co se stalo? Proč Brock nechce o profesorce Ivy mluvit? Jedna teorie je, že jí Brock požádal o ruku a ona odmítla. Další je, že Ivy se vdala, což Brockovi zlomilo srdce.


Porygon nebo Pikachu?

Epizoda jménem Cyber Soldier Porygon se stala známou díky skandálu, kdy děti začaly trpět epileptickým záchvatem. Hodně rychle byly problémy hozeny na Porygona, a proto dostal stopku v seriálu. Jenže pravý viník si v seriálu pokračuje vesele dál. Světelné efekty, které způsobily všechny problémy vznikly díky elektrickým útokům... Pikachu!


Mewtwo je vrah

První Pokémonní film by na dětský film dost temný. A možná bude ještě temnější, když si uvědomíte, že Mewtwo je vrah. Pamatujete na scénu, kdy Mewtwo nechá vybuchout laboratoř? Tak v té pracovali lidé.


Mewtwo, Mewtwho...

Mewtwo je vědecký pokus o klonování Mew. Jedná se tudíž o jediného jedince svého druhu. Jak je tedy možné, že v pozdějším Pokémon filmu se objevuje Mewtwo, který nemá nic společného s Mewtwo, kterého známe z prvního filmu?


Tracy v Sun and Moon

V posledních epizodách 20. série se Ash na chvíli vrátí do Kanta spolu se spolužáky z Pokémonní školy. Dočkáme se Misty, Brocka, Profesora Oaka, Ashovi maminky, dokonce se tam mihne i Mew. Ale kde je Tracy, který pracuje jako asistent profesora? Měl snad volno? Nebo plní úkol v terénu? A proč se na něj alespoň Ash nezeptal?


Vydáno: 6.4.2019 11:47 | 
Přečteno: 2698x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
Ryuuhei
Tak tohle je skvělej článek! Na chvíli jsem zapomněl, že nejsem jen pouhý návštěvník, co si chce přečíst něco zajímavého.
icon odpověděl(a)
Ricmont
Děkuji
icon odpověděl(a)
Phanto
Naprosto souhlasím. Tohle se doopravdy povedlo :-)
icon , - odpovědět
Raven
ohledně toho Mewtwho, cetl jsem nejake informace ze to byl prej zase jinej klon nějakeho Teamu Plasma či co, proto měl i zenskej hlas. Co mě ale udivilo, že si Ash nepamatuje že se s Mewtwo uz setkal, když by mu měla zůstat pamět, pokud se to považuje za canon. Spíš to vypadá na lenost (zapomětlivost tvůrců ohledně původních filmů)....
odpověděl(a)
avatar
Trochu opravím... V prvním filmu Ashovy paměť přeci vymazal... Takže bych se na to nespoléhala... Tam si ho nepamatuje... Jen teď si nejsem jistá zda to udělal i v druhém filmu "Meowth vrací úder" :/ :/ Ale je pravda, že takovéhle věci mi přijde, že celkově moc tvůrci asi neřeší ^^"""
icon odpověděl(a)
SoulEevee99
Proč je to anonymní když jsem přihlášená? O.o
icon odpověděl(a)
Raven
v Druhém filmu mu ji nevymazal.
icon , - odpovědět
AshKetchum
Tak to som zvedavý kto koho by daboval