×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

Pokémon: Cesty - Netflix zrušil premiéru 23. série

Pokémon: Cesty - Netflix zrušil premiéru 23. série

Netflix nás nemile překvapil!

Titulní obrázek článku

Aktualizace 19. 6. 2021 - Netflix si to zanedlouho po vydání tohoto článku opět rozmyslel a část série se opravdu přijde. Více jsme psali zde.

Před pár týdny jsme vás informovali o tom, že Netflix uvede první červencový den u nás 23. sérii, která ponese název Pokémon: Cesty. Momentálně však na toto datum můžeme zapomenout. 23.série byla odstraněna z přehledu nadcházejících filmů a seriálů. Na samotnou kartu seriálu se dostanete jedině přes prohlížeč a momentálně vám nabízí jen základní synopsi a možnost nastavit připomenutí. Ovšem datum premiéry a trailery jsou pryč.

img

Co se vlastně stalo?

To my také nevíme. Víme jen to, že Pokémon: Cesty nejsou jediné, koho tohle potkalo. Některé pořady byly odloženy na neurčito stejně jako 23. série. Jiné dopadly o trochu lépe a byly odloženy jen o pár dnů max týdnů. Důvodem může být plná obsazenost dabingových a titulkových studií. Momentálně jsou totiž oba dva tyto druhy studií obležení Amazonu a Disney které se snaží nasadit plnou lokalizaci. Ovšem jestli je toto pravý důvod odložení či zrušení premiér na Netflixu vám zaručit nemůžeme. Obzvláště když na dabingu se pracovalo už delší dobu. Víme jen, že Amazon a Disney dělají Netflixu i HBO skutečné vrásky na čele.

Snad vám brzy přineseme lepší zprávy, co se Pokémon: Cesty týče.


Vydáno: 16.6.2021 22:24 | 
Přečteno: 1678x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se 23. série:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.