×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Hry

Pokémon Direct - Informace o Pokémon Home

Pokémon Direct - Informace o Pokémon Home

Dozvěděli jsme se další informace o Pokémon Home!

Ve čtvrtek 9. ledna 2020 proběhl Pokémon Direct a my se společně podíváme, co vše bylo oznámeno. Protože toho není málo, rozhodli jsme se rozdělit informace celkem do čtyř článků. První se bude zabývat hrou Mystery Dungeon: Rescue Team DX, druhý Pokémon Home a třetí a čtvrtý se zaměří na Pokémon Sword a Shield a jejich dodatky The Isle of Armor a The Crown Tundra.

Pokémon Home

Pokémon Home se Pokémon Direct věnoval podstatně méně než Mystery Dungeon a Sword a Shield, ale přesto jsme se dozvěděli zajímavé informace.

Pokud jste o Pokémon Home ještě neslyšeli, jde o cloudovou službu navazující na Pokémon Bank, která vám umožní přenášet své Pokémony mezi jednotlivými hrami. Díky tomu, že bude kompatibilní s Pokémon Bank budete mít možnost přenést své Pokémony ze všech her z hlavní série do aktuálních a budoucích her. Jediným omezením je, že hra musí tyto Pokémony obsahovat. Nově už totiž hry neobsahují National Dex.

Bylo oznámeno, že služba Pokémon Home bude spuštěna během února 2020 a bude placená. Zatím není jisté, jestli to bude formou ročního poplatku jako v případě Pokémon Bank (cca 110 Kč), nebo v rámci členství Nintendo Switch Online. Podrobnosti bychom se měli dozvědět v následujících týdnech.


Vydáno: 9.1.2020 22:43 | 
Přečteno: 775x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Direct:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.