×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Hry

Pokémon Direct - V Pokémon Sword and Shield budete moct navštívit ostrov Armor

Pokémon Direct - V Pokémon Sword and Shield budete moct navštívit ostrov ArmorPokémon Direct nám ukázal Expansion Pass a DLC The Isle Armor.

Ve čtvrtek 9. ledna 2020 proběhl Pokémon Direct a my se společně podíváme, co vše bylo oznámeno. Protože toho není málo, rozhodli jsme se rozdělit informace celkem do čtyř článků. První se bude zabývat hrou Mystery Dungeon: Rescue Team DX, druhý Pokémon Home a třetí a čtvrtý se zaměří na Pokémon Sword a Shield a jejich dodatky The Isle of Armor a The Crown Tundra.

Místo nové hry přichází rozšíření původní

img

The Isle of Armor a The Crown Tundra, které se budeme věnovat v dalším článku, patří mezi dodatky v rámci Expansion Pass. Jedná se o rozšíření hlavního příběhu. Dříve vydával Game Freak rozšíření jako novou hru, kterou si musel hráč znovu koupit a začít v ní nanovo. Jedná se například o hry Ultra Sun a Ultra Moon. Expansion Pass obsahuje obě dvě rozšíření a na Nintendo eShop stojí 749 Kč. První dodatek The Isle of Armor vyjde v červnu 2020, The Crown Tundra pak na podzim 2020.

Záznam Pokémon Direct

The Isle of Armor

img

V expanzi The Isle of Armor se vydáte na ostrov Armor, dějiště vašeho nového dobrodružství v oblasti Galar. Ostrov Armor je obří ostrov plný prostředích, na které jste dříve v Galaru neměli možnost narazit – najdete zde vlnami omývané pláže, lesy, rašeliniště, jeskyně a písečné duny! Existuje také mnoho Pokémonů, pro které je tento ostrov domovem a žijí zde volně uprostřed svěžího přírodního prostředí. Je tu dokonce i dojo, které se specializuje na některé velmi specifické tréninkové styly! Vy a váš Pokémon přijmete učednictví od nového mentora jménem Mustard, bývalého šampiona, a budete tvrdě trénovat, abyste se stali ještě silnějšími.

Gigantamax startovních Pokémonů

img

Ostrov Armor bude umožňovat Pokémonům, kteří nebyli schopní v hlavní části Galaru využít Gigantamax, aby touto dočasnou zápasovou evolucí také prošli. Mezi tyto Pokémony patří nejvyšší vývojová stádia startérů a to Rillaboom, Cinderace a Inteleon. Spolu s tímto rozšířením se do hry dostanou také Bulbasaur a Squirtle a i jejich nejvyšší vývojová stádia Venusaur a Blastoise budou schopni Gigantamaxu.

Nově objevený Pokémon

img

Na ostrově Armor legendární Pokémon jménem Kubfu (samozřejmě se jedná o narážku na bojový styl Kun-fu). Jedná se o bojový typ, který nalezete pouze v této oblasti. Tento Pokémon se snaží pilně trénovat svojí mysl i tělo. Čím víc trénuje tím víc má energie k boji. Aby tuto bojovou energii zvýšil provádí několik dechových technik. Kubfu dříve žil v horské oblasti a podle starých záznamu vyhledával lidi, aby je zkoumal. Dnes už ovšem nikdo žádného Kudfu dlouho neviděl, ale má se za to, že tam v horách stále je. Dalším stádiem Kubfu je Urshifu, který má dvě vývojové možnosti první je Single Strike Style a druhá je Rapid Strike Style. Obě varianty budou schopné Gigantamaxu.

img

Single Strike Style
Pokud Kubfu bojuje spíše využitím vlastního těla než za použití předmětu, vyvine se na formu Single Strike Style. Tento druh Urshifu je kromě bojového také temný typ. Je to velice nelítostí bojovník, který neskočí, dokud svého soupeře nerozpráší. Chvíli bude vyčkávat, ale zpravidla to je on, kdo dává první a často i poslední ránu.

Rapid Strike Style
Druhá forma jménem Rapid Strike Style je bojový a vodní typ. Je velice klidná a rozhodná. Dříve, než zaútočí, sleduje sílu protivníka a vyhýbá se jeho útokům. Jeho hladký a rychlý styl k odvrácení ran soupeře pak sám využije, aby soupeře dostal jediným rychlým úderem.

Nová Galar Forma

img

Na Ostrově Armor žije i nová forma Pokémona Slowpoke. Jedná se o psychický typ. Když byl Slowpoke dovezen do oblasti Galar začal se zde živit rostlinou jménem Galarica. Ta se mu časem začala ukládat do těla a změnila jeho vzhled na ten dnešní. Galarica v jeho těle má dále za následek to, že jeho mozková kapacita je několikrát větší než u Slowpoke z Kanta. Celé hodiny dokáže přemýšlet o věcech mimo naše chápání, aby je pak do minuty zapomněl. Mezi další kratochvíle Galar Slowpoke patří i potápění.

I Galarská varianta Slowpoke má dvě vývojové možnosti. Do které z nich se vyvine určuje jestli dostane předmět z ostrova Armor nebo z Crown Tundra.

Pokémoni ze staré školy v nové hře

img

Jak víte, hlavní hry Sword and Shield neobsahují všechny Pokémony, ale díky Expansion Pass se pár starých známých opět podívá do hry. V rozšíření The Isle Armor byli zatím oznámeni tito: Bulbasaur, Squirtle, Chansey, Kingdra, Azurill, Mangezone, Zorua, Volcarona, Dedenne a Lycanroc. Celkem by jich v obou rozšířeních mělo být dohromady více než 200.

Noví rivalové

Podle toho jestli hrajete Sword nebo Shield, dostanete jednoho ze dvou rivalů.

img

Hráči Pokémon Sword budou mít jako svého rivala Klaru, která používá jedové Pokémony. Zatímco hráči Pokémon Shield budou mít za rivala Avery, trenérku psychických Pokémonů.

Trailer

Co říkáte na první ze dvou rozšíření? Líbí se vám tento způsob více, než vydávání dalších nových her?


Vydáno: 10.1.2020 17:28 | 
Přečteno: 1044x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Direct:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.