×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Hry

Pokémon Direct - Druhé DLC Pokémon Sword a Shield nás zavede do The Crown Tundra

Pokémon Direct - Druhé DLC Pokémon Sword a Shield nás zavede do The Crown TundraPokémon Direct nám ukázal také druhé DLC z Expansion Pass, The Crown Tundra.

Ve čtvrtek 9. ledna 2020 proběhl Pokémon Direct a my se společně podíváme, co vše bylo oznámeno. Protože toho není málo, rozhodli jsme se rozdělit informace celkem do čtyř článků. První se bude zabývat hrou Mystery Dungeon: Rescue Team DX, druhý Pokémon Home a třetí a čtvrtý se zaměří na Pokémon Sword a Shield a jejich dodatky The Isle of Armor a The Crown Tundra.

Místo nové hry přichází rozšíření původní

img

The Isle of Armor a The Crown Tundra patří mezi dodatky v rámci Expansion Pass. Jedná se o rozšíření hlavního příběhu. Dříve vydával Game Freak rozšíření jako novou hru, kterou si musel hráč znovu koupit a začít v ní nanovo. Jedná se například o hry Ultra Sun a Ultra Moon. Expansion Pass obsahuje obě dvě rozšíření a na Nintendo eShop stojí 749 Kč. První dodatek The Isle of Armor vyjde v červnu 2020, The Crown Tundra pak na podzim 2020.

Záznam Pokémon Direct

The Crown Tundra

img

The Crown Tundra není ani trochu podobná Isle of Armor. Místo prosluněných oblastí nás tu čeká nehostinné zimní prostředí a zasněžené hory. Má se zde ale vyskytovat velké množství Denů, ve kterých probíhají Max raidy.

Rozšíření Regitria

img

Regitrio se poprvé objevilo v regionu Hoenn a patří do něj Regirock, Regice a Registeel. V DLC The Crown Tundra se objeví znovu, ale už to nebude trio. Ve videu se objevily dvě nové formy. Jedna je pravděpodobně elektrická a druhá by mohla být temná. Jména zatím nejsou známá. Můj osobní typ je Regithunder a Regidark.

img

Galar formy legendárních ptáků

img

Regitrio není jediné, kdo se vrací. Vrátí se také Articuno, Zapdos a Moltres, ale nebude to jen tak. Všichni tři budou v Galar formě. Zatím nemáme žádné podrobnosti, takže nevíme, jestli a jak se jim změní typy, ale podle vzhledu se to dá předpokládat.

Nový legendární Pokémon

img

V The Isle of Armor se seznámíme s Kubfu a ani v The Crown Tundra nebudeme o nového Legendárního Pokémona ochuzeni. Jeho jméno je Calyrex a jde o bývalého vládce regionu Galar. Jedná se o jasnou inspiraci britstkou konstituční monarchií. Jedná se o psychického a travního Pokémona. Na další informace si ale budeme muset počkat.

Návrat známých Pokémonů

img

Hry Pokémon Sword a Shield neobsahují všechny Pokémony a v DLC The Isle of Armor a The Crown Tundra bude přidáno více než 200 Pokémonů, kteří se do základní verze hry nevešli. V The Crown Tundra byli zatím potvrzeni: Beldum, Nidorino, Cryogonal, Garchomp, Elekid, Crobat, Sealeo a Aurorus.

Nový Co-op mód

Říkat "nový" je možná trochu nadsazené. Jedná se v podstatě o Max Raid souboje s tím rozdílem, že budou probíhat v podzemí a budete bojovat proti legendárním Pokémonům ze všech předchozích generací. Stejně jako v Max Raidech i tady budou ve formě Dynamax.

Trailer

Jak se vám líbí druhé rozšíření?


Vydáno: 10.1.2020 18:57 | 
Přečteno: 900x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Direct:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.