×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Hry

Pokémon Direct - Novinky o Sword a Shield - 1. část

Pokémon Direct - Novinky o Sword a Shield - 1. část

Pokémon Direct toho ukázal mnoho. V první části článku se zaměříme na oblast, obyvatele, Dynamax a Rotom!

Ve středu 5. června v 15:00 začal Pokémon Direct, více než 15 minutová prezentace, ve které jsme se dozvěděli mnoho novinek z chystaných her na Nintendo Switch, Pokémon Sword a Pokémon Shield. Pojďme se podívat, co nám tvůrci prozradili!

Video

Lidé v regionu Galar

Leon

img
Leon je aktuálním šampionem regionu Galar a mezi fanoušky je velice oblíbený.

Hop

img
Hop je Leonův bratr. Jeho snem je stát se šampionem, jako je Leon. Vyráží na cestu ve stejný den jako vy a stane se vaším rivalem.

Profesorka Magnolia

img
Profesorka Magnolia je profesorkou regionu Galar a specializuje se na jev nazývaný Dynamax.

Sonia

img
Sonia je vnučka profesorky a zároveň její asistentka. Společně vám dají mnoho rad.

Příroda v regionu Galar

Počasí

img
Počasí získá ve hře mnohem větší roli. Bude totiž rozhodovat o výskytu Pokémonů. Změní se v dané lokalitě počasí, změní se i Pokémoni. To znamená, že už nestačí každou oblast projít pouze jednou.

Wild Area (Divočina)

img
Wild Area je oblast mezi městy, kde je velké množství různých Pokémonů. Když budete chtít nové Pokémony, určitě se tu zastavíte.

Pokédex? Telefon? Rotom!

img
Zapomeňte na klasický Pokédex. V regionu Galar je Pokédex součástí vašeho Rotomtelefonu. A Rotomtelefon toho umí víc než jen poznávat Pokémony. Potřebujete se dostat přes vodu? Pro Rotomtelefon to není problém a umí toho ještě mnohem víc.

Dynamax

img
Po Megaevoluci a Z-útocích přichází specialita regionu Galar a to Dynamax. Pokémoni v regionu Galar jsou schopní vyrůst do obrovské výšky. Takto zvětšený Pokémon získá i několikanásobnou sílu. Ovšem po třech tazích se vrátí do normálu a v daném zápase již Dynamax nelze využít, proto je jeho načasování velice důležité.

Max Raid souboje

img
Poprvé v hlavní sérii her budete mít možnost spojit se s dalšími 4 hráči proti jednomu Pokémonovi. Tento divoký Pokémon bude celou dobu ve formě Dynamax, ale pouze jeden z hráčů bude moc použít Dynamax na 3 tahy. Max Raid souboje budou fungovat přes lokální bezdrátový multiplayer a přes internet, což bude vyžadovat Nintendo Membership. Někteřé Pokémony bude možné získat jen v Max Raid soubojích.


V druhé části článku (zde) se zaměříme na Pokémony, trenéry stadionu a podrobnosti vydání.

Spoluautorem článku je Ricmont

Vydáno: 5.6.2019 20:06 | 
Přečteno: 1401x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Sword and Shield:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
Ricmont
Dynamax vypadá zajímavě. Co mi trochu vadí že místo normálního pokedexu dostaneme jen novou verzi Rotomdexu. Souboje na stadiónu vypadají aspoň z neherního traileru parádně. Ovšem jsem zvědavý jak to bude vypadat přímo ve hře