×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Hry

Pokémon Direct - Novinky o Sword a Shield - 2. část

Pokémon Direct - Novinky o Sword a Shield - 2. část

Pokémon Direct toho ukázal mnoho. V druhé části článku se zaměříme na Pokémony 8. generace, trenéry a vydání her!

Ve středu 5. června v 15:00 začal Pokémon Direct, více než 15 minutová prezentace, ve které jsme se dozvěděli mnoho novinek z chystaných her na Nintendo Switch, Pokémon Sword a Pokémon Shield. Pojďme se podívat, co nám tvůrci prozradili!

Video

Pokémoni z 8. genenerace

Grookey

img
Šimpanzí Pokémon
Startovní Pokémon
Typ: travní
Pro Grookeyho je typická hůl, která má speciální vlastnost. Pochází totiž z lesa, kde žijí Grookey. Ovšem jakmile Grookey tuto hůl získá ulomením větve, tak část jeho síly přejde do této hole. Během bubnování v jeho okolí roste zeleň.

Scorbunny

img
Králičí Pokémon
Startovní Pokémon
Typ: ohnivý
Scorbunny je velice pyšný na svoje silné nohy, které využívá proti soupeřům. Jsou velice horké a můžou způsobit soupeři ošklivá zranění. Scorbunny má ve své hrudi oheň. Když se mu podaří tento oheň dostat na určitou teplotu jeho schopnosti se zvýší.

Sobble

img
Ještěrčí Pokémon
Startovní Pokémon
Typ: vodní
Sobble má schopnost splynout s vodou. Jelikož je Sobble velice plachý má schopnost vylučovat pot, díky kterému pak zmizí v okolí. Pokud se Sobble rozpláče, tak tím rozbrečí i své okolí. Jeho slzy mají totiž sílu 100 cibulí. Sobble používá slzy jako další prostředek k útěku.

Gossifleur

img
Květinový Pokémon
Typ: travní
Gossifleur se nejčastěji vyskytuje v oblastech, kde je čistý vzduch a voda. Jeho pyl, který při cestování větrem vypouští do okolí má léčivé účinky. Lidé z tohoto pilu začali vyrábět čaj, který je v regionu Galar velice oblíbený. Gossifleur cestuje pomocí větru a své okvětní lístky používá jako kormidlo.

Eldegoss

img
Bavlnovo květový Pokémon
Vývojové stádium Gossifleur
Typ: travní
Když se Gossifleur vyvine v Eldegoss, tak se jeho hlava pokryje hustou bavlnou, která ho chrání před útoky nepřátel. Semena, která jsou připevněná k jeho bavlně, jsou velice výživná.

Wooloo

img
Ovčí Pokémon
Typ: normální
Jeho bílá srst připomínající vlnu mu roste po celý život. Když Wooloo oholíte, tak mu srst do plné velikosti doroste již za tři měsíce. V regionu Galar se jeho srst používá na koberce, deky nebo svetry. Wooloo má rád jistotu. Pokud nemůže věřit svému trenérovi, tak od něj odejde. Nerad se dostává do konfliktu.

Corviknight

img
Havranní Pokémon
Typ: létající/ocelový
Corviknight je podle všeho nejsilnější létající Pokémon v regionu Galar. Můžete ho vidět, jak nebojácně stoupá se vzduchem. Říká se, že každý Pokémon, který je tak hloupý a vyzve Corviknighta na souboj, odejde z boje s pláčem. Corviknighta si můžete pronajmout i jako taxi ve společnosti GALAR TAXI.

Drednaw

img
Kousací Pokémon
Typ: vodní/kamený
Drednaw má silné čelisti, které si poradí jak se skálou, tak s ocelí. Ačkoliv je jeho tělo obalené do skály, jedná se o velice rychlého Pokémona díky jeho vyvinutým svalům. Drednaw je velice zlý Pokémon a jeho trénování potřebujete dostatek zkušeností. Pokud ho jeho trenér nezvládne, tak na něj Drednaw neváhá zaútočit a posléze ho i opustit.

Legendární Pokémoni regionu Galar

Zacian

img
Zacian útočí tak elegantně, že jeho pohyby mohou zaujmout i jeho soupeře. Ve svých ústech drží meč. Jedná se o legendárního Pokémona z verze Sword.

Zamazenta

img
Majestátní Pokémon, který přemohl každého Pokémona, který ho vyzval na souboj. Jeho srst připomíná štít. Jedná se o legendárního Pokémona z verze Shield

Trenéři v regionu

Opět budete muset vybojovat oznaky od trenérů stadionů, ovšem díky jevu Dynamax to nebude snadné. Každý trenér stadiónu se zaměřuje na určitý typ Pokémonů a má svůj jedinečný styl. Očekávejte i davy sledujících, protože zápasy na stadionech jsou tu velice oblíbené.

Milo

img
Tvůrci nám zatím představili jednoho trenéra stadionu. Milo je expert travních Pokémonů. Zápasy si chce vždy užít.

Vydání hry

img img
Hra vyjde po celém světě 15. listopadu 2019. Bude také možné si předobjednat dvojbalení obsahující obě hry. Jednotlivě stojí předobjednávka v českých obchodech 1 399 Kč. Dvojbalení zatím není k dispozici.
V první části článku (zde) jsme se zabývali oblastí Galar, jejími obyvateli a herními mechanikami.

Spoluautorem článku je Ricmont

Vydáno: 6.6.2019 9:40 | 
Přečteno: 1341x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Sword and Shield:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.