×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Červencový a srpnový Community Day a Safari Zone 2021

Pokémon GO - Červencový a srpnový Community Day a Safari Zone 2021

Kdy budou příští Community Day a jak to letos vypadá se Safari Zone?

Titulní obrázek článku

Niantic obnovuje eventy v reálném světě a podělil se s námi o několik informací ohledně jejich plánů na příštích několik měsíců.

I nadále samozřejmě budou pokračovat Community Day a nyní už víme, že červencový Community Day proběhne v sobotu 3. července 2021 a více informaci se o něm dozvíme 21. června. Rovnou byl oznámen i srpnový Community Day, který proběhne v neděli 15. srpna 2021 a jeho detaily se dozvíme až během července.

V červenci nás kromě Community Day čeká už dříve oznámený globální GO Fest, který bude dvoudenní a protože Pokémon GO slaví 5. výročí, je ticket na něj zlevněný z 379 Kč na 129 Kč.

Loni měly proběhnout hned tři Safari Zone: ve Filadelfii (USA), Liverpoolu (VB) a St. Louis (USA). Všechny tři byly nakonec zrušeny kvůli pandemii COVID-19 s tím, že se uskuteční později. Nyní Niantic oznámil, že se plánují všechny tyto tři události obnovit a jakmile bude vše potvrzeno a připraveno, dozvíme se, kdy se uskuteční. Místa zůstávají zřejmě stejná. Informace o původním oznámení najdete zde.


Vydáno: 11.6.2021 21:12 | 
Přečteno: 2202x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Community Day:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.