×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Novinky z dataminingu 0.191.0 - 6. generace, Pokémon Home a další levely!

Pokémon GO - Novinky z dataminingu 0.191.0 - 6. generace, Pokémon Home a další levely!Na co se podle dataminingu verze 0.191.0 můžeme těšit? Je toho dost!

Objevila se aktualizace 0.191.0 a to by bylo, aby ji skupina PokeMiners okamžitě neprozkoumala. Pojďme se tedy podívat, co tato aktualizace obsahuje. Nezapomeňte, že jde o neoficiální informace z dataminingu a neznamená to, že se všechny tyto věci brzy nebo vůbec někdy ve hře objeví. Některé změny ale začnou fungovat ihned po stažení aktualizace, proto jsme novinky rozdělili do dvou částí. Niantic už také zveřejnil oficiální seznam novinek, na kterém je pochopitelně méně věcí než v dataminingu. Aktualizace by měla na Google Play a App Store být dostupná do pár dní.

Ihned funkční změny

Nová načítací obrazovka

Už z nové načítací obrazovky je vidět, že aktualizace nabrala mírné zpoždění. Jde o Halloweenskou obrazovku, která neobsahuje nic o čem bychom už nevěděli.

img

Vylepšení provázání Pokédexu

Niantic vylepšil provázání Pokédexu a seznamu Pokémonů v Pokémon Storage. Od teď bude možné přejít ze záznamu v Pokédexu přímo na seznam všech Pokémonů vybraného druhu, které máte v Pokémon Storage. Stejně tak půjde z detailu Pokémona přejít přímo do Pokédexu.

img

Informace o chycení Pokémona

Už teď jsme mohli u Pokémona vidět, kde a kdy byl chycen a jakým Pokéballem a nebo vylíhnut. Nyní se informací o chycení Pokémona dozvíme ještě víc. Mezi novými informacemi je, jestli byl Pokémon chycen jako odměna za úkol nebo v přírodě, typ raidu a typ vejce. Pro Pokémony chycené před vydáním aktualizace informace nebude dostupná.

Informace o Pokémonovi při výběru do týmu

Největší problém při vybírání Pokémonů do týmu v raidech i v PvP a proti Rakeťákům je vždy to, že si nejde zapamatovat u všech Pokémonů, jaké na nich máte zrovna útoky. Přesně tento problém tato aktualizace řeší. Když při výběru dlouze stisknete Pokémona, zobrazí se vám jeho typ, HP i útoky!

img

Změna výměny Pokémona v PvP

V PvP bude od této aktualizace snažší vyměnit Pokémona. Místo toho, abyste museli kliknout na tlačítko v pravém dolním rohu a vybrat Pokémona budou nyní na boku obrazovky tlačítka s Pokémony a jejich stisknutím je rovnou provedena výměna.

img

Další menší změny

Skupiny Pokémonů, které si vytváříte pro boj v PvP a raidech se budou ukládat na serveru Nianticu, takže při přeinstalaci nebo smazání dat o ně nepřijdete. Také byl zvýšen limit počtu skupin z 5 na 10.

Když máte aktivní Mega evoluci bude ukáže se vám v pravo nahoře na mapě ikonka s odpočtem podobně jako je tomu například u Incense.

Minihra při použití létajícího Charged útoku v PvP byla zpomalena.

Zatím neaktivní změny

Tato část dataminingu bývá obvykle ta zajímavější a jinak tomu není ani tentokrát.

6. generace

Do hry byly přidány data pro 6. generaci. To znamená, že až budou mít hráči tuto aktualizaci staženou Nianticu už nebude nic bránit vypuštění Pokémonů z regionu Kalos! Kdy se do hry dostanou první z nich samozřejmě nevíme, ale je tu slušná šance, že ještě letos se dočkáme startovních Pokémonů Chespin, Fennekin a Froakie.

img

Region Kalos byl poprvé představen ve hrách X & Y a je inspirován Francií. V 6. generaci je celkem 72 nových Pokémonů z toho 3 legendární. Jen jeden z Pokémonů je vývojem Pokémona z předchozích generací. Jde o vílí vývoj Eevee jménem Sylveon. Brzy připravíme průvodce 6. generací se seznamem všech Pokémonů.

Propojení s Pokémon HOME

Již dříve bylo oznámeno, že má do konce roku přijít propojení Pokémon GO s Pokémon Home (psali jsme o tom zde). V této aktualizaci bylo přidána podpora pro propojení na straně Pokémon GO, takže se zdá, že spuštění této funkce je už opravdu za rohem. Před pár dny byl navíc v herních datech připraven předmět do inventáře, přes který se bude proces přenosu Pokémona spouštět. Zatím zůstává skrytý.

Abyste mohli provádět přenos do Pokémon Home, budete muset mít nainstalovanou aplikaci Pokémon Home na mobilu. Samotný přesun bude mít dvě fáze. Začnete ho v Pokémon GO a dokončit ho budete muset v aplikaci Pokémon Home. Poslat bude možné více Pokémonů najednou, ale k přesunu budete potřebovat GO Transporter Energy. Množství potřebné energie se mění podle druhu Pokémona a po vyčerpání energie může buď počkat až se nabije nebo si ji koupit. Nabíjení může trvat několik dní, ale zatím nevíme, jak dlouho přesně.

Nebude možné přesouvat Pokémony bránící gym, Shadow a Mega evoluce. Při přesouvání některých forem může dojít ke změně formy, ale budete na to upozorněni.

Levely 41 - 50

Už je to dlouho, co byly poprvé objeveny náznaky, že by mohly do hry přijít levely 40 - 50. Nyní je to už opravdu na dosah. Podle věcí z dataminingu u těchto levelů nepůjde jen o získání určitého počtu XP, ale také o splnění několika úkolů podobně jako ve Special Research. Jak budou tyto úkoly vypadat zatím nevíme.

XL Candy

V Pokémon Sword & Shield Candy přidávají Pokémonům XP. V Pokémon GO taková mechanika není a místo toho se Candy používají na vývoj a Power up. Nyní do hry ale přichází nová varianta jménem XL Candy. K čemu bude sloužit není úplně jasné, protože zdá se nepůjde jen o výkonější Candy jako je tomu ve hře na Nintendo.

img

Standartní Candy půjdou převést na XL Candy, které následně budeme moct nějak využít. XL Candy budou stejně jako Candy specifické pro každou vývojovou větev a bude existovat také XL Rare Candy.


Vydáno: 30.10.2020 0:10 | 
Přečteno: 2995x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon GO Update:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.