×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 28. 09. 2021 - Alola Meowth

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 28. 09. 2021 - Alola Meowth

Meowth je znovu v Pokémon Spotlight Hour, ale tentokrát ve své alolské variantě!

Titulní obrázek článku

Meowth se do Pokémon Spotlight Hour podíval v listopadu 2020 (článek najdete zde). V úterý 28. září 2021 od 18:00 do 19:00 se v Pokémon Spotlight Hour objeví znovu, ale tentokrát jako Alola Meowth. Bonus je 2x Candy za posílání Pokémonů profesorovi.

Alolský Meowth je temný Pokémon ze 7. generace, který se vyvíjí na alolskou variantu Persiana. Meowth byl do Aloly dovezen z regionu Kanto jako luxusní dárek pro alolskou královskou rodinu. Na vysoký standard královského domu si rychle zvykl a tak vznikl namyšlený, sebestředný a impulzivní alolský Meowth. Po pádu monarchie se Meowth rychle rozšířil do všech koutů regionu Alola. Když s ním chcete být za dobře, musíte mu neustále věnovat veškerou svou pozornost a rozhodně nechcete být poblíž ve chvíli, kdy se zrovna jeho mince dokonale neleskne.

Stejně jako v případě varianty z regionu Kanto je inspirací pro jeho vnik soška Maneki-neko, která má u sebe často obálnou minci koban a o které se říká, že nosí štěstí. Proč se tvůrci rozhodli pro alolskou variantu zvolit zrovna modrou barvu není známé. Jméno Meowth je spojením meow (zvuk mňoukání) a anglického wealth (bohatství).

img

Shrnutí

Bonus: 2x Candy za posílání Pokémonů profesorovi
Pokémon: Alola Meowth
Shiny: Ano
Má vývoj: Ano

#052 - Alola Meowth

shiny

#052 - Alola Meowth

#053 - Alola Persian

shiny

#053 - Alola Persian

Co je Pokémon Spotlight Hour?

Pokémon Spotlight Hour je event, který probíhá každé úterý od 18:00 do 19:00, a během něj se podobně jako při Community Day objevuje častěji jeden vybraný Pokémon. K tomu je navíc ještě aktivní vybraný bonus (např. 2x XP za chytání).


Vydáno: 27.9.2021 20:17 | 
Přečteno: 2342x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Spotlight Hour:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.