×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 28. 11. 2021 - Pikachu

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 28. 11. 2021 - Pikachu

Nejznámější Pokémon se vrací do Pokémon Spotlight Hour!

Titulní obrázek článku

Dostáváme se do druhé poloviny Hoopova řádění! Do Pokémon Spotlight Hour se v neděli 28. listopadu 2021 od 12:00 do 13:00 opět podívá Pikachu. Během této Pokémon Spotlight Hour platí bonusy z eventu Mischief Unbound - 2x XP za chytání a 2x Candy za posílání Pokémonů profesorovi.

Pikachu je elektrický Pokémon z 1. generace s jedním vývojem jménem Raichu. Důležitost elektrických výbojů jsme se zmiňovali už při minulé Pikachu Spotlight Hour (zde), ale nezmínili jsme všechny použití. U většiny Pokémonů jsou útoky stejného typu neefektivní, ale u Pikachu to jde ještě dál. Když je některý ze členů skupiny zesláblý, ostatní použijí některý z elektrických útoků a doslova mu dobijí baterky. Pikachu vytváří elektrický náboj i ve spaní a někdy se tak stane, že těsně po probuzení trochu probíjí. V regionu Alola se dokonce uvažovalo, že se shromáždí velká skupina Pikachu a vytvoří se z nich elektrárna.

Inspirací pro jeho vznik byla kombinace myší a veverky, která si schovává jídlo ve tvářích. Jeho tvůrkyně prozrazila, že původně šlo o stvoření podobné japonskému cukroví jménem daifuku s ušima (daifuku je sladký plněný rýžový koláček). Z tohoto návrhu nakonec zůstaly jen černé špičky jeho uší. Zajímavé je, že jméno Pikachu je ve všech jazycích prakticky stejné. Jde o složení japonských slov pikapika (vyjádření lesku nebo třpitu) a chūchū (zvuk pískání myši).

Shrnutí

Bonus: 2x XP za chytání a 2x Candy za posílání Pokémonů profesorovi
Pokémon: Pikachu
Shiny: Ano
Má vývoj: Ano

#025 - Pikachu

shiny

#025 - Pikachu

#026 - Raichu

shiny

#026 - Raichu

Co je Pokémon Spotlight Hour?

Pokémon Spotlight Hour je event, který probíhá každé úterý od 18:00 do 19:00, a během něj se podobně jako při Community Day objevuje častěji jeden vybraný Pokémon. K tomu je navíc ještě aktivní vybraný bonus (např. 2x XP za chytání).


Vydáno: 27.11.2021 13:04 | 
Přečteno: 1448x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Spotlight Hour:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.