×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Připravte se na Elite raidy s Regidrago!

Pokémon GO - Připravte se na Elite raidy s Regidrago!

V příštích Elite raidech bude Regidrago.

Titulní obrázek článku

Na období Rising Heroes byly oznámeny hned dvě kola Elite raidů. První z nich přichází už v sobotu 11. března 2023 a stejně jako v předchozích případech nás čekají tři vlny, v 11:00, 14:00 a 17:00, během kterých raid zůstane aktivní vždy 30 minut. U kterých gymů Elite raidy budou, se dozvíme 24 hodin před jejich začátkem.

S tím, co jsou Elite raidy a jak fungují, jsme se už seznámili v předchozím článku. Nezapomeňte, že do Elite raidů není možné vstoupit vzdáleně.

#895 - Regidrago

Po vyhrání Elite raidu získáme jeden časově omezený Research, ve kterém bude možné získat Candy pro Regirocka, Regice a Registeela.

Tipy pro poražení Regidrago

  1. Zamiřte do centra dění. Budete potřebovat více hráčů a to tak, že i 5 hráčů kolem levelu 40 se slušnými Pokémony může být málo.
  2. Doražte s předstihem. Lidé většinou do raidu v těchto případech vstupují hned po jeho začátku a vy to rozhodně nechcete propást.
  3. Vezměte vílí nebo ledové Pokémony. Regidrago je dračí Pokémon a tak jsou proti němu efektivní Pokémoni jako Togekiss, Gardevoir, galarský Darmanitan, Mamoswine nebo Sylveon.
  4. Hodit se mohou i dračí Pokémoni. Regidragovou slabinou jsou i ostatní dračí Pokémoni, ale problém je, že je to oboustranné. I tak ale můžete vzít Dialgu, Rayquazu, Garchompa nebo Salamence.
  5. Pozor na typ útoků. Vílí, ledový nebo i dračí Pokémon ještě není zárukou úspěchu, pokud nemá také vílí, ledové nebo dračí útoky.
  6. Nezapomeňte na Mega evoluci. Mega evoluce (Gardevoir, Salamence) vám v boji přidá slušný bonus, který může raid rozhodnout ve váš prospěch.
  7. Připravte si alespoň dvě party dopředu. Nespoléhejte se na automatické vybrání vhodných Pokémonů a sestavte si své party dopředu.
  8. Připravte si zásobu Revivů a Potionů. Nepovedený Elite raid může znamenat vyřazení vašich nejlepších 18 i více Pokémonů. Na další pokus musí být ve formě.
  9. Proveďte Power up. Většina hráčů nedělá Power up Pokémonů, dokud nemusí. Tady se vyplatí to udělat rovnou.
  10. Zvažte uhýbání útokům. Většinou je v raidech lepší neuhýbat a soustředit všechnu energii do útoku. Regidrago ale může způsobovat obzvláště dračím Pokémonům značné poškození a i vaše nejlepší Pokémony vám prostě vypne. Ta krátká pauza od útoku může umožnit delší používání dobrých Pokémonů.

Je Regidrago použitelný Pokémon

Jedním slovem, NE. V raidech ani v PvP Regidrago neobstojí. Může za to jednak špatné složení útoků, kdy má pouze jeden Fast útok a jde o temný Bite, a pak také jeho statistiky útoku, obrany a výdrže. Regidrago má totiž statistiky soustředěné do výdrže, což způsobuje, že má velice slabý útok i obranu. Pro srovnání, Regidrago má útok 202, obranu 101 a výdrž 400. Oproti tomu Rayquaza má útok 284, obranu 170, ale výdrž „jen” 213. Regidrago tedy není Pokémon užitečný do boje, ale do sbírky se určitě hodí.


Vydáno: 7.3.2023 1:43 | 
Přečteno: 3971x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon GO Raid:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
avatar
Díky za info ale mám jeden dotaz. Máte už článek o seznamu všech úkolů ve Masterwork Resarch Wish granted? Uvažuji o koupení a tak chci vědět jestli se to za těch 129 korun vyplatí.
icon odpověděl(a)
koca2000
Článek máme, ale zatím ještě nejsou známé všechny úkoly, protože jejich splnění vyžaduje např. získat srdíčko od buddyho 20 dní v řadě.
https://pokemaniak.cz/novinky/pokemon-go-ukoly-ve-wish-granted-masterwork-research-za-ticket
icon odpověděl(a)
avatar
Děkuji za odpověď