×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Manga

Pokémon Manga - Další série se bude jmenovat Pokémon Gold a Silver!

Pokémon Manga - Další série se bude jmenovat Pokémon Gold a Silver!

Snad jste si nemysleli, že Pokémoní komiks bude mít jen 7 dílů!

Titulní obrázek článku

V září 2020 vyšel historicky vůbec první svazek Pokémoní mangy v češtině. Série celkem sedmi knih tohoto komiksu s názvem Pokémon Red a Blue zakončilo nakladarelství CREW vydáním posledního svazku v únoru 2022, ale tím Pokémoní dobrozdružství nekončí!

Série Pokémon Red a Blue byla inspirována dějem a postavami z nejstarších Pokémoních her Pokémon Red, Blue, Green a Yellow. Podle nakladatelství CREW se Pokémoní komiks líbí a tak bude pokračovat sérií Pokémon Gold a Silver.

V Pokémon Gold a Silver se podíváme do regionu Johto, kde nás čeká další nálož dobrodružství s Pokémony. Příběhem nás budou provázet nové hlavní postavy Gold a Silver, které se budou muset vypořádat s tajemným maskovaným mužem. A nakonec je tu Crystal s úkolem naplnit Pokédex regionu Johto od profesora Oaka.

Samozřejmě cestou potkáme i známé tváře a kromě profesora Oaka se v příběhu objeví také hrdinové z regionu Kanto. Nebudeme vám ale nic prozrazovat!

Zkoumat region Johto se podle plánů nakladatelství CREW vydáme v první knize Pokémom Gold a Silver už v úterý 10. května 2022. Do konce roku se pak dočkáme ještě dalších dvou knih. Kolik knih nakladatelství CREW nakonce vydá celkem, zatím nevíme, ale v naší sekci mangy si můžete prohlédnout anglické a japonské obálky všech 7 knih v sérii Pokémon Gold a Silver. Věříme, že se i u nás dočkáme všech sedmi a ještě mnohem víc!


Vydáno: 20.2.2022 17:15 | 
Přečteno: 1348x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Manga Pokémon Gold a Silver:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.