×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Manga

Pokémon Manga - Jak si vedli Pokémoni v prodejích za leden 2021?

Pokémon Manga - Jak si vedli Pokémoni v prodejích za leden 2021?Nakladatelství CREW opět zveřejnilo žebříček prodejů, takže je na čase se podívat, jak se vedlo Pokémonům!

Stejně jako v loňském roce i letos pokračuje nakladatelství CREW se zveřejňováním nejprodávanějších manga titulů, které vydávají, za poslední měsíc, tedy leden 2021. Pokémoní manga nám zatím vždy od vydání prvního svazku Pokémon Red a Blue udělala velkou radost, když vždy patřila mezi nejlepší trojku, a jinak tomu není ani tenkrát.

  1. Pokémon - Red a Blue 1
  2. My Hero Academia - Moje hrdinská akademie 6: Potíže
  3. Zaslíbená Země Nezemě 9
  4. My Hero Academia - Moje hrdinská akademie 1
  5. Pokémon - Red a Blue 2
  6. Death Note - Zápisník smrti 1 (STARTOVACÍ SLEVA)
  7. Naruto 1: Naruto Uzumaki (STARTOVACÍ SLEVA)
  8. Tokijský ghúl: re 7
  9. Ateliér špičatých klobouků 2
  10. Orange 3

Přestože jsou zavřená knihkupectví a My Hero Academia už má své věrné fanoušky, první díl Pokémon Red a Blue ji opět dokázal překonat a už čtvrtý měsíc z pěti od jejího vydání se drží na první pozici. Druhý svazek se sice oproti prosinci propadl trošku dolů, ale pořád je to krásné páté místo. Jsme zvědaví, jak bude vypadat žebříček v únoru, protože na začátku měsíce vyšel už třetí díl naší oblíbené mangy (naší recenzi si můžete přečíst zde) a my věříme, že se do žebříčku také zvládne dostat.

img img img

Je vidět, že i přes zavřená knihkupectví je o mangu pořád zájem a není se čemu divit, protože to opravdu stojí za to. Pokud byste si mangu rádi koupili a nevíte kde, můžete využít eshop nakladatelství CREW a nebo také eshop vašeho oblíbeného knihkupectví.

Red a Blue si drží své místo na vrcholu a věříme, že si své pozice budou udržovat i nadále. Ale jak si povede nově příchozí do série, Pokémon Yellow? První číslo z tohoto dějového úseku vychází již v květnu a uvidíme, jak celkový žebříček ovlivní. Vše pro Vás budeme i nadále sledovat a věříme, že bude stejně úspěšný jako Pokémon Red a Blue.


Vydáno: 22.2.2021 14:36 | 
Přečteno: 563x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Manga Pokémon Red a Blue:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.