×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Manga

Pokémon Manga - Kdy nás čeká vydání Pokémon Red a Blue 7?

Pokémon Manga - Kdy nás čeká vydání Pokémon Red a Blue 7?Už známe datum vydání komiksu Pokémon Red a Blue 7 a prohlédnout si můžeme také obálku!

Titulní obrázek článku

Pokémoní manga je rozdělená do spousty dějových úseků podle toho, kterou hrou jsou inspirované. Vydání 7. dílu Pokémon Red a Blue nám uzavře druhý dějový úsek, který se zaměřoval na Yellow a jeho souboj s elitní čtyřkou, takže nás čeká velké finále. A kdy se ho dočkáme? Už v úterý 8. února 2022! Spolu s oznámením data vydání zveřejnilo nakladatelství CREW také obálku tohoto pro nás nejnovějšího přírůstku do série Pokémoního komiksu.

img

Co bude dál?

Spolu s tímto dějovým úsekem nám pravděpodobně také skončí série Red a Blue. V dalších dílech se tyto známmé postavy sice také čas od času objevují, ale už nejde postavy, kolem kterých by se točil celý děj. Nakladatelství CREW už naznačilo, že série Pokémonů je populární a že mají v plánu vydáváním Pokémoní mangy pokračovat.

Na jaký dějový úsek se další vydávání komiksu zaměří zatím nevíme, ale jedno je téměř jisté, podíváme se do některého z dalších regionů. Pokud se naklatatelství CREW rozhodne pokračovat v pořadí, v jakém manga vycházela, čekal by nás region Johto a podtitul Gold a Silver!

Seznam všech dějových úseků i s krátkým nespoilerujícím popisem děje můžete najít zde v naší Poképedii. Napište nám, jaký dějový úsek byste si rádi přečetli.


Vydáno: 15.1.2022 14:25 | 
Přečteno: 1259x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Manga Pokémon Red a Blue:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
Ricmont
Všechny 3
icon odpověděl(a)
koca2000
Tak na tom se shodneme! 3