×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Manga

Pokémon Manga - Můžeme si prohlédnout obálku prvního svazku z části Gold a Silver

Pokémon Manga - Můžeme si prohlédnout obálku prvního svazku z části Gold a Silver

Pojďme si prohlédnout první obálku s podtitulem Gold a Silver!

Titulní obrázek článku

Už jsme vás informovali o tom, že Pokémon Red a Blue 7 byla poslední kniha z druhého příběhového úseku mangy, ale tím nekončíme! V další části se vydáme do regionu Johto, kde potkáme nové hrdiny Gold, Silver a Crystal, jejich nepřátele, ale hlavně Pokémony! Nebudou ale samozřejmě chybět ani některé známé postavy, mezi které určitě patří například profesor Oak. Tento další dějový úsek ponese podtitul Pokémon Gold a Silver a nyní už známe i podobu jeho první obálky:

img

Svazek vyjde 10. května 2022 a bude pokračovat v původním číslování, takže tento ponese číslo 8. A kolik místa si na vyhradit v knihovně? Celkem nás v příběhovém archu čeká 7 knih plných dobrodružství v regionu Johto a my pevně věříme, že se pak podíváme i do dalších regionů světa Pokémonů.

Všechny americké a japonské obálky ze série Gold a Silver si už teď můžete prohlédnout v naší sekci mangy. A až u nás začne předprodej 8. svazku Pokémoní mangy, budeme vás samozřejmě informovat. Pokud vám ještě chybí některý z předchozích, určitě si nezapomeňte doplnit sbírku, ať už u knihkupců nebo na eshopu nakladatelství CREW.

Čím si zkrátit čekání?

Dalších Pokémonů se dočkáme až v květnu, takže se nabízí otázka, co si přečíst během čekání. Naštěstí u nás především zásluhou Nakladatelství CREW máme slušnou zásobu mangy a dalších komiksů.

Obzvláště fanoušci světa Marvel si rozhodně letos přijdou na své. Ještě než do kin přijde nový film, je tady první díl komiksové novinky Doctor Strange - Nejvyššší čaroděj 1: Napříč vesmírem. První díl si můžete koupit na eshopu Nakladatelství CREW a jak je u nich zvykem, nechybí ani listovací ukázka.

Oficiální anotace: Když Stephen Strange ztratí své mistrovství v okultním umění, nabídne mu Tony Stark řešení hodné jednadvacátého století: má po nové magii zapátrat ve vesmíru! Bizarní nová kouzla, noví spojenci i nepřátelé – s tím vším se Strange mezi hvězdami potkává, zatímco odkrývá nikdy dříve nepoznaná zákoutí a tajemství marvelovského vesmíru.

img img

To ale není jediná novinka pro fanoušky Marvelu, která jim může zkrátit čekání mezi 8. a 9. dílem Pokémonů. Po úspěchu Batman/Fortnite: Bod nula v červnu začne vycházet další série s názvem Fortnite x Marvel: Nulová válka, ve které se do hry Fortnite dostanou hrdinové Spider-Man, Wolverine, Iron Man a Shuri z Black Panthera. Výtisky budou opět obsahovat kódy ke hře.

Oficiální anotace: Příběh začíná na tajemném ostrově, který je uzavřený v nekonečné válce. Tu může zastavit jen jediná věc – úlomek Bodu Nula, který uvíznul v marvelovském univerzu. Oblíbení hrdinové ze hry Fortnite vyráží, aby se pokusili najít mocný předmět dřív, než dojde ke katastrofě. Avšak naráží na soupeře, ale i nečekané spojence. Ovšem organizace, usilující o získání „Nulového úlomku“ je tak mocná a nebezpečná, že možná ani tým složený z těch největších hrdinů obou světů nemusí stačit.


Vydáno: 6.4.2022 20:15 | 
Přečteno: 811x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Manga Pokémon Gold a Silver:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.