×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Hry

Pokémon UNITE - Přestavení Pokémonů typu Attacker!

Pokémon UNITE - Přestavení Pokémonů typu Attacker!Máme pro vás představení Pokémonů typu Attacker a tipy, jak s nimi hrát!

Titulní obrázek článku

Pokémon UNITE narozdíl od většiny her nerozděluje Pokémony do typů podle elementů (ohnivé, vodní, apod.), ale podle jejich herní role. Těchto typů je v Pokémon UNITE 5 a jsou to Attacker, Speedster, All-Rounder, Defender a Supporter. Každý z nich má ve hře svou roli a hraje se s ním určitým způsobem.

V tomto článku se zaměříme na Pokémony typu Attacker. Jde o Pikachu, Cinderace, Venusaur, Alolan Ninetales, Gardevoir, Cramorant a Greninja. Obvykle jde o Pokémony s velkou útočnou sílou útočící na dálku, ale s nižší pohyblivostí a výdrží.

Pikachu

img

Útok: 9
Výdrž: 3
Pohyblivost: 5
Skórování: 4
Podpora: 3
Obtížnost: Začátečník
Styl boje: na dálku

Pikachu je jedním ze startovních, ale pokud si ho nevyberete, je možné si ho koupit za 6 000 Aeos Coin nebo 345 Aeos Gem.

Pikachu se může vydat na horní i dolní cestu, ale nejlépe by měl s sebou vzít Pokémona typu Defender, který pro něj bude dělat štít. Do začátkubse hodí útok Thunder Shock, který paralizuje soupeře a zabrání jim vás pronásledovat. Pokud je s vámi Defender nebo All-Rounder, můžete vzít jako první i Electroweb, která soupeře pro ostatní přidrží.

V pozdější fázi je dobré zvolit Electro Ball, protože narozdíl od Thunder má dává stun a nemine. Volba mezi Volt Tackle a Thunderbolt záleží hlavně na vašem herním stylu. Nezapomínejte ale, že Pikachu je dost křehký a Volt Tackle vás pošle dopředu. Obecně bych řekl, že s Pikachu je lepší hrát spíše z dálky schovaný za spoluhráči.

Cinderace

img

Útok: 8
Výdrž: 3
Pohyblivost: 6
Skórování: 5
Podpora: 1
Obtížnost: Začátečník
Styl boje: na dálku

Cinderace je možné získat jako bonus za přihlášení (alespoň v době vypuštění hry) nebo koupit za 8 000 Aeos Coin nebo 460 Aeos Gem.

Už jako Scorbunny je to silný Pokémon, který se může zapojit do bojů na horní cestě. Měl by ale útočit z dálky a držet si odstup, protože nemá velkou výdrž. Útoky si může vylepšit později než většina Pokémonů, takže je potřeba soustředit se na sběr zkušeností. Jeho útoky Ember a Low Sweep jsou ale také dost silné a v začátku si s nimi vystačíte.

Volba útoků záleží na tom, jakým stylem chcete hrát. Pokud na dálku, volte Pyro Ball a Flame Charge. Pokud se nebojíte jít na blízko, můžete zvolit Blaze Kick, který vás dostane k soupeři, a Feint, který vás udělá na krátko nezranitelné a poskytne možnost uniknout z boje.

Venusaur

img

Útok: 9
Výdrž: 4
Pohyblivost: 4
Skórování: 5
Podpora: 2
Obtížnost: Střední
Styl boje: na dálku

Venusaura získáte za postup na 5. hráčský level, ale pokud ho chcete dřív, můžete si ho koupit za 6 000 Aeos Coin nebo 345 Aeos Gem.

Venusaurovi se bude nejlépe dařit na horní cestě, kde využije své útoky na dálku, ale může se vydat i dolů, kam je dobré vzít si s sebou některého z All-Rounderů.

Volba útoků záleží na vašem herním stylu. Pokud chtete hrát na dálku, volte Sludge Bomb, který soupeře zpomalí, a Solar Beam, který pak nebude mít problém je z dálky zasáhnout. Pokud se nebojíte jít blíž, budou se vám hodit Giga Drain, který vám obnoví HP a dodá na chvíli obranu, a Petal Dance, který zasáhne všechny Pokémony kolem vás.

Alolan Ninetales

img

Útok: 8
Výdrž: 3
Pohyblivost: 3
Skórování: 5
Podpora: 6
Obtížnost: Střední
Styl boje: na dálku

Alolan Ninetales je možné získat jako bonus za přihlášení (alespoň v době vypuštění hry) nebo koupit za 8 000 Aeos Coin nebo 460 Aeos Gem.

Pro Alolan Ninetalese je nejlepší horní cesta, kde může využít své útočné dovednosti, v případě, že to tým potřebuje ale může přejít i na dolní cestu.

Volba útoku záleží na to, jestli máte podporu. Pokud je s vámi další hráč, můžete zvolit kombinaci Dazzling Gleam, který dá soupeřům stun, a Aurora Veil, který zvýší útok, obranu a rychlost Pokémonů z vašeho týmu v dosahu. Když jste sami nebo se na spolupráci nemůžete spolehnout, volte Avalanche a Blizzard. Blizzard odhodí vaše nepřátele a pokud cestou narazí na zeď, dodá jim ještě dávku poškození. Kde vzít zeď? Právě na to je skvělý Avalanche, který vám jednu zeď vyrobí.

Gardevoir

img

Útok: 9
Výdrž: 3
Pohyblivost: 3
Skórování: 6
Podpora: 3
Obtížnost: Střední
Styl boje: na dálku

Gardevoir je možné koupit za 8 000 Aeos Coin nebo 460 Aeos Gem.

Bojovat můžete na horní i dolní cestě, ale protože se potřebujete co nejrychleji dostat na level 6, abyste získali jeden ze silnějších útoků, je lepší spíš ta dolní, kde se dá díky Audino získat zkušenosti snáze. Vzhledem k nízké výdrži byste se ze začátku měli držet trochu zpátky, pokud jde o boj se soupeři, a spíše podporovat spoluhráče z dálky.

Jako první útok je určitě lepší Confusion, protože se více hodí pro podporování útoku. Na levelu 6 volíte mezi Psyshock a Future Sight. Vzhledem k tomu, že Psyshock je silnější, je i lepší volbou. Volba druhého útoku záleží hodně na tom, jestli chcete být schopen soupeře znehybnit (Moonblast) nebo mu raději dáte větší poškození a jen ho zpomalíte (Psychic).

Cramorant

img

Útok: 8
Výdrž: 6
Pohyblivost: 6
Skórování: 3
Podpora: 2
Obtížnost: Expert
Styl boje: na dálku

Cramoranta je možné koupit za 8 000 Aeos Coin nebo 460 Aeos Gem.

Doporučená cesta je pro Cramoranta ta horní, kde může jako Attacker dobře fungovat a díky vysokému útoku ji spolu s dalším hráčem ovládnout. Do začátku rozhodně volte útok Whirlpool, protože narozdíl od Feather Dance dává poškození.

U Cramoranta není jednoznačné, které útoky volit. Můžete mít čistě útočnou variantu s Air Slash a Dive. Čístě podpůrnou sestavu s Hurricane a Surf, kteří také dávají poškození, ale hlavně soupeře připravíte pro ostatní.

Greninja

img

Útok: 8
Výdrž: 4
Pohyblivost: 6
Skórování: 6
Podpora: 1
Obtížnost: Expert
Styl boje: na dálku

Greninju je možné získat jako bonus za přihlášení (alespoň v době vypuštění hry) nebo koupit za 10 000 Aeos Coin nebo 575 Aeos Gem.

Greninja patří mezi jednoho z mála Pokémonů, kteří jsou schopní zahrát dobře na kterékoliv části mapy. Svůj útočný potenciál nejlépe využívá od 7 levelu, takže je důležité se na něj dostat, co nejdříve bojem s divokými Pokémony. Při hře s Greninjou se nemusíte bát dostat nějaké to poškození, protože jeden ze speciálních útoků vám vždy doplňuje výdrž.

Jako první útok je lepší zvolit Bubble, protože narozdíl od druhého útoku dává poškození. Na levelu 5 si můžete vybrat mezi dvěmi ústupovými útoky. Lepší je zvolit si Smokescreen, protože vám jednak umožňuje dostat se do bezpečí, ale také pomocí něj můžete soupeře zmást tak, že vás bude čekat z jiného směru. Jako druhý útok máte na výběr mezi Surf a Water Shuriken. Tady hodně záleží na tom, z jaké vzdálenosti chcete bojovat, protože Surf vás posune směrem do středu bojů, zatímco s Water Shuriken můžete útočit z větší dálky. Díky Greninjově pohyblivosti a Smokescreen je obojí možné.


Vydáno: 12.8.2021 23:57 | 
Přečteno: 1769x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon UNITE:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.