×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

Postavy, které by se mohly vrátit do seriálu - 2. část

Postavy, které by se mohly vrátit do seriálu - 2. část

Přinášíme vám druhou část o postavách které se by se mohly vrátit do seriálu.

Dnes se podíváme na zbytek postav, které by si podle nás zasloužili vrátit se zpět do seriálu. První část článku najdete zde.

Steven Stone

Steven Stone nám byl poprvé přestaven jako velice silný trenér a syn majitele společnosti Devon. I když se jedná o velice talentovaného trenéra, tak jeho záliba je ve vykopávkách. Steven se vrátil do seriálu znovu až na konci 19. série, kdy přijel, už jako šampión regionu Hoenn, pomoct zastavit tým Zářiváků. Důvod, proč by se měl vrátit do seriálu, je jednoduchý. Ash měl příležitost vždy zápasit s každým šampiónem jednotlivého regionu. Ovšem Ash a Steven spolu bojovali v době, kdy Steven byl jen obyčejný trenér jako Ash. Zápas Ashe se šampiónem regionu Hoenn by byl určitě zajímavý.

Tobias

Kdo by si ze série Diamant a Perla nepamatoval Tobiase. Trenér, který dokázal získat všechny oznaky jen za pomoci Darkrai a v Pokémonové lize vyhrál jen s tím, že použil dva Pokémony. Tobias měl tedy právo se utkat o místo šampióna v Elitní čtyřce. Ovšem jak to s ním dopadlo už nevíme. Podle mě by bylo skvělé, kdyby se Tobias objevil jako účastník „Celosvětové Pokémonové ligy“ (pokud o tomto bude 23. série pojednávat). Ovšem i Tobias jako člen Elitní čtyřky nebo šampión by nebyl špatný. Šance na to rozhodně má.

Liza

Trenérka Charizardů se objevila podle mě v jednom z nejemotivnějších dílů z celého seriálu. Tato přísná, ale spravedlivá, trenérka se ujala i Ashova Charizarda, aby mu pomohla zesílit a podle toho, co pak Charizard předváděl v Pokémonové lize oblasti Johto, se trénink vyplatit. Ovšem zatímco Charizard se do seriálu vracel, tak Liza se od té doby až na jednu epizodu z regionu Johto v seriálu neobjevila. Postava by se mohla objevit v díle, kdy se Ash rozhodne navštívit Charizarda. Liza totiž sama od sebe nemá důvod Ashe vyhledat.

AJ

Trenér neoficiálního stadionu, který se rozhodl, že se vydá na cestu až vyhraje stovku zápasů v řadě. Ovšem nikdy jsme se nedozvěděli, jak dopadl poté, co se skutečně vydal na cestu. V Indigové lize jsme ho neviděli, takže je možné, že nestačil získat odznaky včas. Každopádně by se AJ mohl znovu v seriálu ukázat, ale už jako trenér na cestách, který si splnil svůj slib a teď si plní další.

Sawyer

Ashův přítel, rival i obdivovatel. To všechno je Sawyer. Jeho analytický trénink se od toho Ashovo dost lišil i tak jeden druhému dokázali být důstojnými soupeři. Sawyer se objevil v sérii XYZ jako začínající trenér ovšem dost rychle se dostal na Ashovo úroveň. Sawyer se na konci série spojil se Stevenem Stonem aby mu pomohl s výzkumem Megaevoluce. Sawyer je ovšem hlavně trenér a chce si dát znovu zápas s Ashem. Tohle přání se dá přece splnit. V regiónu Galar by na sebe mohli oba trenéři narazit a Sawyer by měl možnost jsi dát ještě jeden zápas se svým vzorem.

BONUS: Návrat Porygona

Dobře Porygon se sice objevil v té nešťastné epizodě, ale to bylo už před lety. Kdo si tu epizodu dnes pamatuje. Porygon by si zasloužil dostat v seriálu zase šanci. Jedna epizoda nemůže přece pokazit jméno Porygona navždy.

Která z postav, kterou jsme si zde neříkali, by podle vás měla dostat šanci se v seriálu ještě jednou ukázat?


Vydáno: 7.10.2019 22:50 | 
Přečteno: 1456x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.